Koncert “Giełda dla Warszawy”

17 sierpnia 2013 r. Giełda Papierów Wartościowych organizuje w Warszawie otwarty koncert, w którym wystąpi znakomity francuski zespół „Les Tambours du Bronx”oraz Lech Janerka, doskonały polski muzyk rockowy, kompozytor i autor tekstów.

Koncert zainauguruje cykl działań GPW i innych podmiotów rynku kapitałowego na rzecz Warszawy i jej mieszkańców pod hasłem „Kapitalna Warszawa”. Z udziałem obu znakomitych wykonawców pragniemy stworzyć spektakularne widowisko artystyczne będące połączeniem muzyki, obrazu i światła, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i kulturalne, które poprzez wspólną zabawę przybliży uczestnikom rynek finansowy oraz funkcjonowanie instytucji będących Partnerami koncertu.

Do udziału w imprezie zapraszamy nie tylko sympatyków Giełdy – inwestorów, partnerów, przedstawicieli instytucji rynku kapitałowego oraz media, ale przede wszystkim – zgodnie z otwartą formułą imprezy – mieszkańców Warszawy, turystów licznie odwiedzających miasto, fanów obu zespołów i wszystkich zainteresowanych udziałem w wyjątkowym koncercie i świetnej zabawie.

Wśród partnerów imprezy znajdzie się giełda NYSE Euronext – strategiczny partner GPW w obszarze technologii i biznesu, z którym realizujemy szereg kluczowych dla rozwoju rynku projektów. Wśród nich najistotniejszy to wspólne wdrożenie na GPW nowego systemu transakcyjnego UTP, które z sukcesem nastąpiło w kwietniu tego roku i jest fundamentem dalszego długofalowego partnerstwa obu giełd.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Ambasador Francji i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Patronami koncertu są m.in. Akcjonariat Obywatelski, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa i Instytut Francuski.

Koncert rozpocznie się o godz.18.00 na Dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego przy Rondzie Charlesa de Gaulle’a.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Wstęp wolny.

Szczegółowych informacji udzieli p. Hanna Szczepańska, GPW, tel. 22 537 79 25, hanna.szczepanska@gpw.pl.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych