„Zimowy konkurs kartowy” Alior Banku

Alior Bank przygotował zimową edycję konkursu kartowego z myślą o osobach, używających kart płatniczych. Wszyscy klienci Banku mają szansę wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 200 000 zł.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni Banku. W tym celu należy jedynie zarejestrować się na dedykowanej stronie www.konkurs-kartowy.aliorbank.pl i między 12 grudnia br. a 31 stycznia 2014 r. dokonać za pomocą karty do konta lub karty kredytowej Alior Banku transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 40 zł.

Klienci, którzy w momencie startu konkursu nie posiadają karty Alior Banku, lub posiadają kartę, ale od 12 czerwca br. nie dokonali nią transakcji bezgotówkowych, będą mogli wygrać bony zakupowe do sklepów sieci Tesco o wartości 50 zł. Nagrody otrzyma 2 000 osób, które jako pierwsze zrealizują minimum trzy płatności kartą w okresie od 12 grudnia 2013 r. do 31 stycznia 2014 r.

Z kolei klienci, którzy od 12 czerwca br. dokonali kartą, co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej, mają szansę wygrać ekartę podarunkową (bon) do sklepu internetowego sieci Empik o wartości 100 zł. Nagrody otrzyma 1 000 osób, które jako pierwsze w okresie od 12 grudnia 2013 r. do 31 stycznia 2014 r. zrealizują minimum dziesięć płatności kartą (z wyłączeniem płatności dokonanych kartą w sklepach spożywczych, super i hipermarketach).

Alior Bank przygotował również nagrody dodatkowe, w postaci dziesięciu e-kart podarunkowych do realizacji w sklepie internetowym Empik. Nagrody te otrzymają klienci, którzy zapłacą za zakupy kartami Banku w największej liczbie różnych kategorii sklepów (zgodnie z tabelą kodów MCC). Zwycięzcy z miejsc 1-5 otrzymają e-karty o wartości 700 zł, natomiast osoby, które zajmą miejsca 6-10 będą premiowane e-kartami o wartości 200 zł.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie konkurs-kartowy.aliorbank.pl/
***

Kontakt dla mediów:
Julian Krzyżanowski, Rzecznik Prasowy, Alior Bank – [email protected], kom 782 892 258
Dariusz Kozdra, United PR – [email protected] , kom 600 200 538

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych