ING Życie pierwszy raz w historii polskiego Facebooka wysyła tradycyjne kartki świąteczne

Uśmiechnięty renifer, skarpety Świętego Mikołaja oraz wesołe bałwanki, to pomysły świątecznych kartek, które można wysłać swoim bliskim za pomocą aplikacji KARTKOMAT na profilu ING Życie
na Facebooku.

ING Życie właśnie uruchomiło aplikację KARTKOMAT, z której bezpłatnie można wysłać 600 kartek do bliskich, których nie ma na Facebooku. Każdy fan może wysłać jedną z trzech wybranych kartek do dowolnej osoby na terenie Polski.
„Idą święta, więc pomyśleliśmy, że zrobimy naszym fanom oraz osobom im bliskim, niespodziankę. Zależało nam na niestandardowym podejściu i wywołaniu pozytywnych emocji. Zasady wysłania kartki są bardzo proste: wystarczy wejść do aplikacji, wybrać kartkę, wpisać adresata, podpisać się i gotowe. O resztę zadbamy my” – wyjaśnia Agnieszka Rzepkowska, Media Communication Manager w ING Życie.
Po niespełna 20 godzinach od uruchomienia aplikacji widać, że cieszy się ona niebywałą popularnością. Akcja nie jest wspierana żadną kampanią reklamową. Wieść roznosi się wśród fanów profilu ING Życie i ich znajomych. „Z ogromną satysfakcją widzimy, że ludziom podoba się aplikacja, a ponad 2/3 kartek znalazła już nadawcę” – dodaje Agnieszka Rzepkowska.
Za pomysł i realizację jest odpowiedzialne MOSQI.TO.

Kontakt:
Marta Pokutycka-Mądrala, T. 607 629 812, [email protected]
Marta Ziemska, T: 602 461 945, E: [email protected]

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – rozpoczęło działalność w Polsce 2 sierpnia 1994 roku na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Założycielem i jedynym akcjonariuszem Towarzystwa jest ING Continental Europe Holdings B.V. Obecnie Towarzystwo należy do czołówki towarzystw ubezpieczeniowych.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych