Pierwsze nagrody w loterii „Płać kartą i wygrywaj” ING Banku Śląskiego przyznane

ING Bank Śląski wylosował pierwszych 20 laureatów loterii ,,Płać kartą i wygrywaj”. Każdy z laureatów otrzymał komunikat o wygranej, w wysokości 1000 zł, na swoją skrzynkę w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine. „Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną, skierowaną do aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego i potrwa do 31 grudnia br.

ING Bank Śląski, w loterii „Płać kartą i wygrywaj”, zachęca swoich klientów do częstych i systematycznych płatności kartami. Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywaj, być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine i wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej).

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych losów jeśli:

dokona transakcji przy pomocy Mojej karty (karta z indywidualnym wizerunkiem) – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,
dokona transakcji kartą w internecie – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,
dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi Cashback – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

W czterech etapach loterii czeka aż 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu. Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana Nagroda Główna o wartości 50 000 zł, jak również Nagrody I oraz II stopnia o wartości 30 000 zł i 10 000 zł.

Szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie : www.ingbank.pl/placiwygrywaj

Pełny komunikat w biurze prasowym

Joanna Majer – Skorupa
[email protected]
ING Bank Śląski S.A.
tel.: 32 357 81 84

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych