Fabryka NordGlass w Koszalinie wyprodukowała milionową szybę

Kilka dni temu koszalińską linię produkcyjną firmy NordGlass opuściła milionowa w tym roku szyba samochodowa. Zostanie ona zamontowana w jednym z popularnych modeli samochodów osobowych. Wyprodukowanie kilkadziesiąt dni przed końcem roku milionowej szyby przez koszalińska fabrykę NordGlass potwierdza duże zapotrzebowanie rynku na markowe produkty wysokiej jakości.

NordGlass zaledwie na przestrzeni dwóch dekad zdobył uznanie w branży i stał się liderem na krajowym rynku naprawy i wymiany szyb samochodowych oraz jednym z czołowych producentów szyb w Europie Na tym jednak nie koniec. Z roku na rok osiągnięcia marki NordGlass są bardziej spektakularne, o czym może świadczyć wyprodukowanie w tym roku przez koszaliński zakład, będący jednocześnie jednym z dwóch zakładów produkcyjnych spółki – pierwszy raz w historii firmy – milionowej szyby samochodowej.

Milion powodów do dumy

Rok 2013 okazał się dla firmy NordGlass niezwykle pracowity. W perspektywie minionych miesięcy firmie w znaczący sposób udało się zwiększyć ilość placówek, i to zarówno własnych, jak i funkcjonujących w formule franczyzowej. To jednak nie jedyne osiągnięcie spółki. Niekwestionowany potentat rynku szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników może się także pochwalić imponującą, przekraczającą już w listopadzie tego roku 1 000 000 sztuk, liczbą wyprodukowanych przez koszalińską fabrykę NordGlass szyb. Ambitne plany produkcyjne firmy zakładają natomiast, że łącznie w 2013 roku NordGlass wyprodukuje i dostarczy na rynek blisko 1.200.000 szyb .

„Milionowy w tym roku egzemplarz szyby, który pod koniec listopada opuścił linię produkcyjną koszalińskiej fabryki, to z pewnością dowód, że produkty sygnowane logo NordGlass coraz częściej wybierane są zarówno przez naszych partnerów biznesowych, jak i prywatnych właścicieli pojazdów, trafiających do punktów naprawy i wymiany szyb samochodowych funkcjonujących pod szyldem NordGlass. Jest to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że marka NordGlass ciągle wzmacnia swoją pozycję na rynku.” – mówi Grzegorz Łajca, Prezes Zarządu firmy NordGlass.

NordGlass jest właścicielem dwóch nowoczesnych fabryk zlokalizowanych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych w Koszalinie i Słupsku, sieci przedstawicielstw w Europie, magazynów regionalnych oraz największej w Polsce sieci naprawy i wymiany szyb, która zapewnia serwis milionom aut rocznie. Szeroki zakres działań realizowanych przez spółkę idzie w parze z najwyższą jakością oferowanych produktów i usług. Nic więc dziwnego, że popularność marki NordGlass stale rośnie. Potwierdzają to zarówno wypracowane wyniki, jak i zaufanie, jakim firma cieszy się wśród klientów i partnerów biznesowych.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: [email protected]
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych