Nowy serwis NordGlass we Wrocławiu już otwarty!

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – 2 grudnia 2013 roku dołączył serwis we Wrocławiu, mieszczący się przy ul. Braterskiej 6. Naprawa oraz wymiana szyb czołowych, hydrofobizacja, a także wymiana wycieraczek to tylko niektóre usługi, które można wykonać w nowym punkcie serwisowym firmy NordGlass we Wrocławiu.
Od 2 grudnia 2013 roku mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą już korzystać z usług nowo otwartego serwisu naprawy i wymiany szyb samochodowych największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Nowo otwarty punkt, mieszczący się przy ul. Braterskiej 6 na terenie Polmozbytu, zastąpi działający dotychczas punkt NordGlass, zlokalizowany przy ulicy Karkonoskiej we Wrocławiu.
W nowej filii własnej firmy NordGlass we Wrocławiu dostępne są takie usługi jak: naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass we Wrocławiu gotowi są pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Nowa wrocławska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych przy ul. Braterskiej 6 – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty punkt firmy NordGlass we Wrocławiu oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszym sposobem na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – jest kontakt z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zamówienie rozmowy z konsultantemza pośrednictwem strony www.nordglass.pl.
Z usług największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu NordGlass.

NordGlass Serwis Szyb Samochodowych – filia Wrocław II
ul. Braterska 6
53-015 Wrocław

Numer telefonu: 71 33 97 002
Infolinia : 801 181 181

Godziny otwarcia:
pn – pt: 8:00 – 16:00

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.
punkt

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych