Nowy serwis firmy NordGlass w Łomży już otwarty!

Z początkiem maja bieżącego roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Łomży, Nowo otwarty punkt NordGlass, oferujący między innymi naprawę szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymianę szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych mieści się przy Al. Legionów 145A.

2 maja 2013 roku w Łomży, przy Al. Legionów 145A, w miejscu, gdzie do tej pory mieszkańcy Łomży korzystali z usług naprawy i wymiany szyb samochodowych, został otwarty nowy serwis własny największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 16.00. Łomżański serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Co ważne – serwis przy Al. Legionów 145A w Łomży – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.
Nowy punkt firmy NordGlass w Łomży oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.
Serwis Szyb Samochodowych NordGlass – filia Łomża
Al. Legionów 145A
18-400 Łomża
tel. 86 216 44 88
Infolinia: 801 181 181
Godziny otwarcia:
pn – pt: 8:00-16:00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju oraz wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, produkujący najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

One Response to “Nowy serwis firmy NordGlass w Łomży już otwarty!”

  1. tynka pisze:

    Szczęśliwie skończyła się moja długa przygoda z pękniętą szybą. Trafiłam w końcu do NordGlassa na Legionów i naprawili wszystko jak trzeba. Po uszkodzeniu nie ma śladu, naprawę wykonali sprawnie i szybko. Dostałam gwarancję na wykonaną usługę. Tylko chwalić!

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych