Kia Motors Polska partnerem strategicznym Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim 2013/2014

Umiesz jeździć na nartach? Chcesz stanąć do rywalizacji z innymi zawodnikami? Masz zatem szansę wygrać samochód marki Kia! Taką bowiem nagrodę przewidzieli organizatorzy Pucharu Zakopanego – imprezy, która po latach wraca pod Giewont.
W sezonie zimowym 2013/2014 reaktywowane zostaną w Zakopanem zawody o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Koordynatorem zawodów jest Biuro Promocji Zakopanego, organizatorem poszczególnych edycji są zakopiańskie stacje narciarskie: Polana Szymoszkowa, Harenda, Nosal oraz PKL – Kasprowy Wierch a partnerem strategicznym wydarzenia została Kia Motors Polska we współpracy ze swoim dealerem – firmą Wadowski .
W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy pełnoletni narciarz. Na każdej z 4 stacji, które porozumiały się z Biurem Promocji, rozegrane zostaną zawody narciarskie. Pierwsze zawody Pucharu Zakopanego zostaną rozegrane już 14 grudnia 2013 na Polanie Szymoszkowej a wielki finał imprezy nastąpi 2 marca na Kasprowym Wierchu.
Każdy narciarz ma szanse wygrać nagrodę specjalną – wystarczy, że wystartuje we wszystkich czterech edycjach Pucharu Zakopanego i zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej. Spośród zawodników, którzy zdobyli Puchar Zakopanego w swojej grupie wiekowej w łącznej punktacji po czterech edycjach, zostanie rozegrana piąta konkurencja – konkurs wiedzy “Narciarstwo alpejskie w historii Zakopanego”, w której zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez Kia Motors Polska – samochód osobowy Kia Rio. Dodatkowo zostaną również przygotowane pytania o marce Kia.
Harmonogram Pucharu Zakopanego 2013/2014
14 grudnia 2013 (sobota) – Polana Szymoszkowa)
12 stycznia 2014 (niedziela) – Harenda
9 lutego 2014 (niedziela) – Nosal
2 marca 2014 (niedziela) – Kasprowy Wierch
Kia Motors Polska wraz z Biurem Promocji Zakopanego zaprasza wszystkich pełnoletnich narciarzy do udziału w tych wyjątkowych zawodach, które rozpoczną się już w najbliższy weekend.
www.kia.com

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych