Czy warto korzystać z usług agencji pracy?

Korzystanie z usług Agencji Pracy, chyba od zawsze budzi sporo obaw i to przez obie strony, czyli zarówno przedsiębiorców, jak i potencjalnych pracowników. Takie pośrednictwo kojarzy się głównie z dodatkowymi kosztami, wieloetapową rekrutacją i niezbyt korzystnymi warunkami zatrudnienia. Jednak, czy tego typu obawy są słuszne? Po pierwsze należy sobie zdać sprawę, że jest to branża, która dynamicznie się rozwija, a wysoka konkurencyjność sprawia, że jakość usług musi tu być naprawdę wysoka. Zatem niegdyś kreowany czarny PR agencjom pracy, powinien zdecydowanie zostać zapomniany!

 

Pośrednictwo Agencji Pracy Tymczasowej – co

zyskuje pracodawca?

Profesjonalne wsparcie i odciążenie działu HR w newralgicznych momentach to, te najbardziej oczywiste zalety, korzystania z usług Agencji Pracy przez firmy, potrzebujące zwiększyć zatrudnienie na określony czas. Właściwie agencja pośrednictwa pracy bierze na siebie pełną odpowiedzialność za proces rekrutacji oraz załatwia wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników. Do tego nie można pominąć pełnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników oraz przejrzystego systemu rozliczeń. Poza tym coraz więcej Agencji Pracy z Wrocławia, Warszawy, Katowic, Poznania oraz innych miast, stara się przede wszystkim wypracować dla swoich parterów biznesowych warunki zapewniające elastyczność i optymalizacje kosztów.

Agencja Pracy – skuteczne wsparcie, oparte na

doświadczeniu!

Skuteczne wsparcie w zatrudnieniu, czy też wypożyczeniu pracowników, musi być oparte na doskonałej znajomości rynku pracy, a także skutecznych metodach poszukiwania specjalistów wielu branż. Agencja Pracy z Wrocławia AB OVO Solutions, nieustannie śledzi rynek i zmiany koniunktury gospodarczej, dzięki czemu na bieżąco wypracowuje najlepsze metody wsparcia dla obu stron: przedsiębiorców i kandydatów do pracy. W tym miejscu mają Państwo zagwarantowaną opiekę specjalistów, których działania skupiają się na indywidualnym podejściu do Klienta, transparentności podejmowanych zadań i kompleksowym wsparciu, na każdym etapie współpracy.

Agencja Pracy AB OVO Solutions –

wykorzystaj ten potencjał!

Agencja Pracy z Wrocławia AB OVO Solutions, dzięki swemu dynamicznemu rozwojowi, zdołała rozszerzyć działalność na cały kraj i posiada kilka biur w centralnych punktach. Każdego miesiąca, sukcesywnie zatrudnia około dwustu pracowników z Polski i Ukrainy. Przejrzyste i konkurencyjne warunki oferty sprawiają, że wciąż pozyskuje partnerów biznesowych, na długie lata owocnej współpracy. 

Rozwijaj się i znajdź pracę marzeń – prezentmarzen.com/warsztaty-i-kursy/

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych