Szybkie pożyczki online – trend czy przelotna moda? Gotówka na zasiłek, alimenty lub 500+?

kobieta robi zakupy przez internet

Nowy rok z reguły wiąże się z nowymi planami. Odkrywamy nowe możliwości, mamy energię do wdrażania nowych planów. Na przeszkodzie często staje nam jedynie brak środków na realizację celów. Temu można jednak łatwo zaradzić – lekarstwem okazuje się pożyczka. Jaka pożyczka będzie najlepsza? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Okazuje się, że od pewnego czasu zainteresowanie dużym zainteresowaniem cieszą się szybkie pożyczki online. Czy jest to stały trend, a może tylko nowość, która przeminie?

Pożyczka idealna – szybka, tania i

bezpieczna

Dla jednych idealna jest pożyczka bankowa. Jej minusem jest jednak często długi czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku oraz konieczność spełnienia wszystkich wskazanych kryteriów. Dla osób, które interesuje szybka pożyczka, rozwiązaniem może być skorzystanie z ofert jednej z firm dostępnych w internecie. Tutaj pożyczka udzielana jest w kilka chwil – wystarczy wypełnić wniosek, wybrać kwotę, a chwilę później pożyczka jest już na naszym koncie.

Nagle realizacja planów okazuje się w pełni możliwa! Co więcej, taka pożyczka ma zwykle odroczony termin spłaty – możemy więc najpierw skorzystać z uzyskanych pieniędzy, a dopiero potem zająć się spłatą długu. Nasze plany nie muszą czekać ani chwili dłużej! Warto skorzystać z jednego z rankingów pożyczek dostępnych online, by pożyczyć bezpiecznie i mieć pewność, że wybierze się najlepszą ofertę. Zwłaszcza, że istnieją darmowe chwilówki, udzielane już od 18. roku życia.

Szybkie pożyczki na dowód

W ostatnim czasie standardowe kredyty coraz częściej są zastępowane przez bardziej nietypowe i niestandardowe oferty. Wśród nich występują przede wszystkim pożyczki na dowód. To właśnie one są formą ekspresowego kredytu, pozwalającego na pozyskanie odpowiednich pieniędzy w przeciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin, a nawet i kilkudziesięciu minut. Nie są tu potrzebne żadne specjalne zaświadczenia. Nierzadko nie trzeba mieć nawet zdolności kredytowej. Wystarczy okazać swój dowód lub przekazać jakoś bankowi występujące na nim informacje, aby od razu zacząć ubiegać się o pożyczkę i najprawdopodobniej ją uzyskać.

Główną zaletą kredytów na dowód jest zatem ich łatwa dostępność. Każdy może po nie sięgnąć. Każdy zrobi to też w sposób niewymagający od niego załatwiania licznych i skomplikowanych formalności. Pożyczki udzielane po okazaniu dowodu osobistego znajdują się w ofertach niemalże wszystkich instytucji pozabankowych, tak więc to do nich trzeba się zgłosić, aby je uzyskać. A można to zrobić bardzo szybko, w dowolnej chwili. Firma o nazwie PożyczkaPlus (sprawdź opinie na jej temat) udziela pożyczek automatycznie dzięki algorytmom w programach takich jak Kontomatik i Instantor. O wniosek można starać się 24h na dobę.

Instytucje pozabankowe zazwyczaj działają głównie zdalnie, tak więc po wejściu na należące do nich strony internetowe od razu można odnaleźć specjalny wniosek i go szybko wypełnić, by w ekspresowy sposób pożyczyć pieniądze.

Wymagania pożyczkodawców – ocena

zdolności finansowych

Czasami pożyczki na dowód wymagają jednak od kredytobiorcy przekazania pewnych informacji na temat jego sytuacji finansowej, na którą mogą składać się:

  • jego obecne zadłużenia,
  • wysokość pensji czy
  • np. średnie miesięczne wydatki.

Większość instytucji pozabankowych idzie jednak klientom na rękę. Takie firmy nie akceptują wyłącznie standardowej umowy o dzieło, bo tolerują również dochody pochodzące z zupełnie innych źródeł, takich jak wynajem, umowa zlecenie czy zasiłki bądź alimenty. Tym właśnie instytucje pozabankowe różnią się od banków. Na pewno łatwiej można korzystać z ich usług i otrzymać pożyczkę np. na alimenty lub 500+.

Każda pożyczka na dowód może też zostać rozłożona na raty u odpowiedniego pożyczkodawcy. Nie trzeba więc spłacać jej całości w jednym terminie. Zazwyczaj raty rozkładane są na okres od jednego roku do czterech lat.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych