Adres ma znaczenie. Money.pl udostępnia pierwsze w Polsce biznesowe skrzynki pocztowe

Usługa poczty internetowej jest częścią nowego, odświeżonego interfejsu konta użytkownika. Dzięki niej możliwe jest nie tylko wysyłanie i odbieranie e-maili, ale również kontrolowanie stanu inwestycji, zarządzanie domowym budżetem i dostęp do najświeższych informacji rynkowych. Również w telefonie komórkowym i na tablecie.

– Money.Poczta to pierwsze w Polsce biznesowe narzędzie typu all in one. Pozwala obsługiwać w jednym miejscu wszystkie dotychczas posiadane adresy e-mail, jest bezpieczna, mobilna i daje nielimitowaną pojemność skrzynki oraz dostęp do treści Money.pl, największego medium biznesowego w kraju – wylicza Marta Smaga, dyrektor działu rozwoju i technologii w Money.pl.

W ramach konta pocztowego użytkownik otrzymuje:

Integrację wszystkich adresów e-mail na jednej skrzynce Money.pl
Nielimitowaną pojemność konta
Wiadomości do 50 MB
Pocztę bez odświeżania. Do śledzenia nadchodzącej korespondencji wystarczy otwarta skrzynka
Nowoczesny system antyspamowy, filtrujący różne typy korespondencji
Pełną i stałą ochronę antywirusową.

Money.Poczta to oferta dla osób prowadzących własną firmę, które potrzebują profesjonalnego narzędzia do komunikacji z klientami. Money.Poczta, dzięki adresowi w domenie @Money.pl nada e-korespondencji biznesowy ton. Ten sam argument – profesjonalny adres – może być również przydatnym argumentem dla osób, które szukają pracy. Bo adres ma znaczenie, a CV wysłane ze skrzynki w profesjonalnej domenie zwiększa szanse w rekrutacji.

Jak przystało na narzędzie biznesowe, Money.Poczta oferuje – oprócz technologii pocztowej, dostarczanej przez Onet.pl – również funkcjonalności wspierające zarządzanie budżetem, opracowane przez specjalistów z Money.pl, największego portalu biznesowego w Polsce.

– Konto jest zintegrowane z aplikacją MyMoney, która pomaga zarządzać domowym budżetem. Pozwala też kontrolować stan własnych inwestycji, dzięki połączeniu z odświeżonym i poprawionym Portfelem Inwestycyjnym Money.pl – tłumaczy Marta Smaga. – Dodatkową funkcjonalnością są przejrzyste, modyfikowalne widgety z giełdowymi notowaniami i kursami walut oraz najświeższymi tekstami z serwisu Money.pl.

Skrzynkę pocztową założyć można od 17 marca pod adresem www.money.pl/poczta/. Korzystanie z usług pocztowych, oraz dodatkowych funkcjonalności biznesowych jest bezpłatne.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych