Giełda na żywo. Money.pl wdraża unikalne narzędzie dla inwestorów

Ponad 30 komentatorów, własne analizy, codziennie około 3000 alertów z GPW i giełd całego świata. Wszystko w jednym miejscu i w czasie rzeczywistym – portal Money.pl uruchomił dziś oficjalnie serwis Giełda Na Żywo.

Pod adresem www.money.pl/gielda/na-zywo śledzić można przez całą dobę automatycznie odświeżane, najnowsze wydarzenia z rynku akcji i walut.Każdego dnia w serwisie (pod warunkiem zasubskrybowania wszystkich możliwych źródeł danych) pojawia się około 3-4 tysięcy informacji, przydatnych podczas inwestowania w akcje i waluty.

– Wiadomości agencyjne z rynków, komunikaty spółek, komentarze analityków największych instytucji finansowych czy alerty o wzrostach lub spadkach najważniejszych indeksów w Polsce i na świecie to wiedza, którą każdy inwestor chciałby mieć jak najszybciej. Nowy serwis Money.pl dostarcza jej błyskawicznie, a co najważniejsze, w jednym miejscu w sieci – podkreśla Tomasz Bonek, redaktor naczelny portalu Money.pl.

Giełda Na Żywo jest narzędziem personalizowanym. Użytkownik może dowolnie wybrać, jakiego typu informacje chce za jego pomocą śledzić. Do wyboru jest bieżący podgląd 70 indeksów giełdowych z Polski i najważniejszych rynków światowych, przeszło 1100 spółek z GPW i rynku NewConnect oraz 105 par walutowych.

– To unikalne narzędzie w skali polskiego internetu. Już pierwszego dnia widzimy, że jest potrzebne, a zainteresowanie okazało się bardzo duże. W każdej sekundzie z Giełdy Na Żywo aktywnie korzysta kilkaset osób – cieszy się Tomasz Bonek. – Użytkownicy będą mieli również wpły na rozwój serwisu. Aby dopasować go jak najlepiej do potrzeb polskich inwestorów, tworzymy bazę pomysłów na rozwój i kolejne elementy. Można je zgłaszać bezpośrednio na stronie Money.pl/gielda/na-zywo. Pierwsze, naprawdę ciekawe propozycje już się pojawiły i sukcesywnie będziemy je wdrażać.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych