Wymień wycieraczki w salonach NordGlass… na dobre

Dobra ocena sytuacji na drodze gwarantuje bezpieczną jazdę i komfortowe warunki podczas podróży. Jednym z elementów, o który warto zadbać przed wyruszeniem w trasę, są wycieraczki. To one odpowiadają bowiem za oczyszczanie czołowej i tylnej szyby, przez które kierowca widzi zdarzenia wpływające na bezpieczeństwo podczas jazdy. Firma NordGlass, lider na rynku naprawy i wymiany szyb samochodowych, oferuje wycieraczki, które specjaliści z serwisu NordGlass dobiorą do modelu i rocznika naszego samochodu.
Dobrze dopasowane wycieraczki zbierają z powierzchni szyby krople deszczu, kurz oraz brud osadzający się podczas jazdy. Dzięki temu uwaga kierowcy nie jest skupiona na zabrudzonej szybie. Jest to szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, kiedy to występują większe opady, a pióra wycieraczek poddawane są coraz większym różnicom temperatur. Warto skontrolować stan wycieraczek i w razie konieczności wymienić je na takie, które będą idealnie oczyszczały powierzchnię szyby. Specjaliści w serwisach firmy NordGlass służą fachową wiedzą i pomocą w doborze odpowiedniego rozmiaru i modelu wycieraczek do naszego samochodu.

Od liderów dla kierowców

W ofercie firmy NordGlass dostępne są m.in. modele Aerotwin Multi-Clip przeznaczone do pojazdów fabrycznie wyposażonych w bezprzegubowe wycieraczki i Aerotwin NOE dedykowane do pojazdów fabrycznie wyposażonych w przegubowe wycieraczki firmy Bosch. Oba modele można w prosty i szybki sposób zamontować, a mnogość dostępnych rozmiarów od 340 mm do 800 mm powoduje, że wybór pasującego do naszego pojazdu nie będzie problemem. Te nowoczesne wycieraczki, produkowane są z wysokiej jakości surowców, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Linia wycieraczek bezprzegubowych Aerotwin marki Bosch zapewnia równomierne rozłożenie siły docisku wzdłuż całej długości wycieraczki. Tego rodzaju konstrukcja gwarantuje maksymalny kontakt wycieraczki z szybą, a co za tym idzie idealną widoczność i dłuższą żywotność. Warto podkreślić, że stelaż i nity zostały zastąpione precyzyjnie dopasowaną do krzywizny szyby szyną stabilizującą Evodium, umieszczoną wewnątrz wycieraczki. Rozwiązanie to zapewnia jej optymalną pracę nawet w warunkach zimowych, a sama szyna jest chroniona przed korozją. Technologia produkcji wycieraczki oparta jest na dwóch rodzajach gumy. Pierwsza – miękka – gwarantuje cichą pracę. Z kolei druga – twardsza – zapewnia bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni szyby z wody i zanieczyszczeń. Co więcej, specjalna powłoka poślizgowa umieszczona na powierzchni gumy dodatkowo zmniejsza jej siłę tarcia. Aerodynamiczna konstrukcja wycieraczki Aerotwin ze zintegrowanym spojlerem powoduje, że strumień powietrza dociska wycieraczkę do powierzchni szyby. Skutecznie tłumi to szumy powietrza oraz sprawia, że wycieraczka doskonale przylega do szyby nawet przy bardzo dużej prędkości.

Doskonała widoczność to podstawa bezpieczeństwa podczas jazdy. Jeśli zauważymy, że wycieraczki w naszym samochodzie nie zbierają z powierzchni szyby wody oraz zanieczyszczeń – warto wymienić je na nowe. Specjaliści z firmy NordGlass, właściciela największej w Polsce sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych, dobiorą odpowiedni rozmiar i model do naszego samochodu. Wizyta w serwisie NordGlass oznacza zatem nie tylko naprawę czy pielęgnację szyby, ale także odpowiednie doposażenie pojazdu.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: [email protected]
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najbardziej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Firma produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych