Pierwszy serwis firmy NordGlass w Tarnowie już otwarty

25 lutego 2013 roku w Tarnowie został otwarty pierwszy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Nowy serwis NordGlass w Tarnowie oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników.
Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Tarnowie, mieszczący się przy ul. Krakowskiej 101. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów specjalnych to tylko jedne z wielu usług, które są dostępne w nowym punkcie serwisowym firmy NordGlass w Tarnowie. Serwis przy ul. Krakowskiej 101 – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Tarnowie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielają także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.
Z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Do ich dyspozycji przez 312 dni w roku pozostają pracownicy firmy NordGlass. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj. Dzięki temu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych NordGlass.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych