W Szamotułach otwarto już nowy serwis firmy NordGlass!

15 lipca bieżącego roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Szamotułach. Nowo otwarty punkt NordGlass na terenie Wielkopolski, oferujący między innymi naprawę szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymianę szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych mieści się przy ul. Lipowej 2a.

15 lipca 2013 roku w Szamotułach pod Poznaniem została otwarta czwarta już filia franczyzowa największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 do 17.00 i w soboty w godz. od 8.00 do 13.00. Nowo otwarta na terenie Wielkopolski filia NordGlass funkcjonująca na zasadzie franczyzy oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Co ważne – serwis przy ul. Lipowej 2a w Szamotułach- jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.
Nowy punkt firmy NordGlass w Szamotułach oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.

 

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass – filia Szamotuły
ul. Lipowa 2a
64-500 Szamotuły
Infolinia: 801 181 181

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 8.00 – 17.00
sob. 8.00-13.00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: [email protected]
www.nordglass.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych