NordGlass zainspiruje międzynarodową branżę szyb samochodowych!

Od 18 do 20 września 2013, podczas Auto Glass Week na Florydzie, odbywać się będą zawody Auto Glass Technician Olympics (AGTO), których głównym sponsorem jest firma NordGlass. Jest to już ósma edycja jednego z najbardziej prestiżowych w branży szyb samochodowych wydarzenia i co warte podkreślenia, którego głównym patronem w tym roku jest pochodzący z Polski wiodący europejski producent szyb samochodowych – firma NordGlass.

Podczas tegorocznego Auto Glass Week 2013 można będzie obejrzeć profesjonalne prezentacje, inspirujące pokazy edukacyjne oraz emocjonujące zmagania techników i monterów szyb samochodowych z całego świata. Towarzysząca wydarzeniu oprawa, jaką zapewnia główny sponsor, firma NordGlass, sprawia, że tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco niż poprzednie. Pasjonaci motoryzacji i nowinek technicznych bezwarunkowo powinni wziąć w niej udział! Poznanie najnowszych trendów i technik wymiany i naprawy oraz zacięta rywalizacja zawodowców o tytuł „Najlepszego montażysty szyb samochodowych” sprawią, że na długo AGTO 2013 będzie głównym tematem rozmów specjalistów z branży.

NordGlass nieustannie podnosi poprzeczkę

Niekwestionowaną atrakcją planowaną na tegorocznym Auto Glass Week, o której już od kilku miesięcy mówi cała branża, jest 8 edycja NordGlass Auto Glass Technician Olimpics. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli branży szyb samochodowych. Zapoczątkowany w 2005 roku przez Magazyn AGRR ™ konkurs, co roku gromadzi techników i monterów szyb samochodowych z całego świata. W spotkaniu tym uczestniczą najbardziej renomowane firmy. Tylko największe i najprężniej rozwijające się przedsiębiorstwa mają szanse i są zapraszane do objęcia tego wydarzenia honorowym patronatem. W tym roku głównym i jedynym sponsorem AGTO jest NordGlass, należący do elitarnego grona liderów, aktywnie wytyczając nowe kierunki rozwoju dla tego segmentu rynku.

„Zdecydowaliśmy się zostać głównym sponsorem Auto Glass Technician Olympics, ponieważ od zeszłego roku aktywnie rozwijamy działalność Grupy NordGlass w USA, gdzie nasze produkty zostały bardzo dobrze przyjęte. Dzięki rozwojowi produkcji, zindywidualizowanej ofercie produktów oraz angażowaniu się w tak prestiżowe wydarzenia jak AGTO mamy szansę ugruntowywać swoją pozycję w Stanach Zjednoczonych, które niezmiennie pozostają największym rynkiem motoryzacyjnym na świecie ” – mówi Grzegorz Łajca, Prezes Grupy NordGlass.

Uczestnicy zawodów muszą wykazać się bogatą wiedzą oraz sprawnością podczas wykonywania zadań konkursowych, sprawdzających ich profesjonalizm i znajomość najnowszych technologii. Pod uwagę brane są przede wszystkim: profesjonalizm i dotychczasowe doświadczenie, techniczne wykształcenie, przeprowadzona kontrola pojazdu, prawidłowy dobór i zastosowanie produktu, poprawne korzystanie z narzędzi oraz dostępnych urządzeń, sprawność w zdemontowaniu szyby czołowej, zastosowana technika w czasie instalacji, procedury stosowane po zakończeniu montażu szyby czołowej i dbałość o czystość przy pracy, sposób obsługi klienta oraz dogłębna wiedza i umiejętność pracy w trudnych warunkach. Zawodnicy muszą również odpowiednio zaprezentować wiedzę i specyfikę oferowanej usługi potencjalnemu klientowi.

Rejestracja chętnych do wzięcia udziału w AGTO trwa do 26 lipca 2013 roku. Poza aspektem edukacyjnym i wizerunkowym zwycięzca konkursowych zmagań otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 $, złoty medal, trofeum oraz zaszczytny tytuł. Drugie miejsce równoznaczne jest z otrzymaniem nagrody wysokości 1 000 $, a trzecie miejsce na podium zapewnia honorarium wysokości 500 $.

Odbywająca się pod patronatem NordGlass tegoroczna edycja prestiżowego Auto Glass Technician Olympics to doskonała okazja do wymiany międzynarodowych doświadczeń w tym również poprzez pozytywną rywalizację, która inspiruje do redefiniowania dotychczasowych standardów. Klienci NordGlass mogą być pewni, że korzystając z usług jednego z najbardziej prestiżowych graczy na arenie międzynarodowej i jednocześnie właściciela największej krajowej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych, obsłużeni zostaną przez światowej klasy profesjonalistów.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: [email protected]
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju oraz wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, produkujący najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych