Nowa strona www.nordglass.pl – sięgnij po kompendium informacji o szybach!

Wszyscy zmotoryzowani mogą już korzystać z nowej strony internetowej firmy NordGlass. Przejrzysta grafika i intuicyjny układ menu sprawiają, że nowa odsłona serwisu w jeszcze bardziej przystępny i szczegółowy sposób prezentuje niezwykle bogatą ofertę usług oraz wykaz punktów serwisowych firmy na terenie całej Polski. Zarówno stali, jak i nowi użytkownicy znajdą tu informacje na temat przebiegu usługi wymiany i naprawy szyb oraz wiele ciekawych i użytecznych, z punktu widzenia kierowcy, informacji. Aby przetestować funkcjonalność serwisu, wystarczy wejść na www.nordglass.pl!

Nowatorska forma strony www.nordglass.pl odzwierciedla nowoczesne oblicze firmy i wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich zmotoryzowanych. Nowy portal www.nordglass.pl posiada niezwykle intuicyjne menu, a przejrzystość i dostępność kluczowych informacji oraz dokładny wykaz punktów serwisowych z danymi teleadresowymi z pewnością ułatwią komunikację z punktami największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej.

Kompletna oferta usług w zasięgu ręki

Dokładną ofertę usług serwisowych dedykowanych pojazdom osobowym oraz autobusom, świadczonych w każdym punkcie sieci przez profesjonalistów z NordGlass, bez problemu odnajdziemy na nowej stronie firmy pod adresem www.nordglass.pl. Niezwykle pomocnym narzędziem ułatwiającym sprawne dotarcie do informacji jest wyszukiwarka wskazująca najbliższy naszej lokalizacji lub wybranego miasta, punkt serwisowy NordGlass. Z pewnością wielkim udogodnieniem są także zamieszczone na stronie podpowiedzi, umożliwiające weryfikację stopnia uszkodzenia szyby czołowej. Użytkownicy strony w zakładce KONTAKT znajdą dane teleadresowe do konkretnego działu firmy. Warto jednak wspomnieć, że korzystając z dostępnego na stronie formularza kontaktowego możemy bezpłatnie zamówić rozmowę z Customer Care Center. Pracownicy firmowego Call Center niezwłocznie oddzwonią na podany numer telefonu i pomogą w sprawnym umówieniu wizyty w najbliższym punkcie serwisowym sieci NordGlass. Usługa ta w szybki i komfortowy sposób przybliży nas do rozwiązania problemu uszkodzonej szyby. Ponadto, aby zoptymalizować czas wyszukiwania informacji, warto skorzystać z umieszczonych na stronie startowej www.nordglass.pl skrótów do najważniejszych działów. Korzystając z serwisu możemy również przetestować wyszukiwarkę danych teleadresowych do konkretnych placówek funkcjonujących pod szyldem NordGlass oraz poznać listę partnerów obecnie współpracujących z firmą NordGlass. Co istotne, idąc z duchem czasu, firma NordGlass dostosowała nową stronę internetową do urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli bezproblemowo umówić się z najbliższym punktem firmy NordGlass korzystając z funkcjonalności serwisu www.nordglass.pl.

Nowa strona www.nordglass.pl ułatwia dotarcie do informacji dedykowanych także klientom biznesowym. Partnerzy biznesowi firmy oraz osoby zainteresowane podjęciem kooperacji ze znaną marką w dziale WSPÓŁPRACA znajdą praktyczne informacje m.in. na temat sprzedaży hurtowej, eksportowej, produktów specjalnych oraz franczyzy. Przemyślanym elementem strony www.nordglass.pl jest również specjalistyczny sklep internetowy przeznaczonych dla partnerów biznesowych.

Nowy serwis internetowy www.nordglass.pl wychodzi naprzeciw wszystkim, szukającym profesjonalnego punktu naprawy i wymiany szyb samochodowych. Czytelnie uporządkowane sekcje tematyczne umożliwią szybkie dotarcie do fachowych informacji oraz poznanie oferty największej ogólnopolskiej sieci naprawy i wymiany szyb, a umówienie wizyty w jednym z serwisów firmowych NordGlass jeszcze nigdy nie było tak proste!

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych