Getin Bank po raz kolejny z najlepszym kredytem samochodowym

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu na najlepszy kredyt samochodowy przygotowanym przez analityków eBroker.pl. Tak wysoka pozycja w zestawieniu to zasługa atrakcyjnych warunków oferty, w tym zerowej prowizji przygotowawczej i atrakcyjnego oprocentowania. To już kolejne takie wyróżnienie Banku, który znalazł się również na szczycie rankingu najlepszych kredytów samochodowych Totalmoney.pl.

Getin Bank utrzymuje pozycję lidera klasyfikacji najlepszych ofert kredytów samochodowych dostępnych na rynku. Dzięki najkorzystniejszym warunkom i najniższym opłatom, ofertę Banku doceniają i wyróżniają eksperci. Pierwsze miejsce w rankingu eBroker.pl, to zasługa niskiego oprocentowania i zerowej prowizji przygotowawczej, które znacząco wpływają na wielkość opłat. Całkowity koszt kredytu w wysokości 45 000 zł na zakup nowego pojazdu w Getin Baku to jedynie 9 064 zł. Miesięczna rata dla Klienta, który zdecyduje się na finansowanie auta w ten sposób, wyniesie zaledwie 612 zł.

Ranking kredytów samochodowych eBroker.pl przygotowano przyjmując następujące założenia: cena samochodu to 55 000 zł, wkład własny to 10 000 zł, a spłata została rozłożona na 72 miesiące. Pod uwagę brano tylko oferty na finansowanie zakupu nowego samochodu. Eksperci porównali dziesięć produktów bankowych i uszeregowali je według całkowitego kosztu kredytu. Oferta przygotowana przez Getin Bank okazała się najlepszą ze wszystkich przeanalizowanych przez analityków eBroker.pl i znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia. Szczegóły dotyczące rankingu dostępne są tutaj.

Wygrana w zestawieniu eBroker.pl to kolejne wyróżnienie dla kredytu samochodowego Getin Banku w tym roku, który zajął również pierwsze miejsce w porównaniu Totalmoney.pl. Szczegóły dotyczące oferty Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych