Getin Bank z najlepszym kredytem na wyprawkę szkolną

Getin Bank zwyciężył w kolejnym rankingu kredytów gotówkowych, tym razem przygotowanym przez Bankier.pl. W ten sposób Bank potwierdził najwyższą jakość swojej oferty kredytowej. Najnowszy, promocyjny kredyt gotówkowy „Spłatka” w Getin Banku zajął pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych kredytów na wyprawkę szkolną do 2 tys. zł. Oferta Banku pokonała liczną konkurencję przede wszystkim najniższym na rynku całkowitym kosztem kredytu, najniższą miesięczną ratą oraz zerową prowizją.

 

Zwycięstwo Getin Banku w najnowszym rankingu Bankier.pl to kolejny już sukces Banku w ostatnich miesiącach. Wygrana jest efektem systematycznie realizowanej, długofalowej strategii rozwoju Banku i umacniania jego pozycji jako instytucji uniwersalnej, oferującej produkty najwyższej jakości. Zwłaszcza w kategorii kredytów gotówkowych Getin Bank osiągnął w ostatnim czasie doskonałe wyniki, zajmując czołowe miejsca w licznych, niezależnych rankingach.

 

Również najnowsza, specjalnie wydzielona w portfolio Getin Banku oferta kredytu gotówkowego „Spłatka”, została oceniona bardzo dobrze przez analityków. Charakterystyczne cechy tego produktu odzwierciedla jego nazwa: „mały kredyt, niska miesięczna rata, a spłaca się go jak z płatka”. Dodatkowo, w ramach najnowszej promocji trwającej do 30 września, Getin Bank obniżył oprocentowanie dla niskich kwot kredytów tj. od 500 do 5 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy aż do 4 lat. To idealna propozycja na koniec wakacji i zbliżający się nowy rok szkolny.

 

W najnowszym rankingu analitycy Bankier.pl poszukiwali najkorzystniejszego kosztowo kredytu gotówkowego na 2 tys. zł bez ubezpieczenia i zabezpieczeń z 12-miesięcznym okresem spłaty. Przyjęto, że o kredyt ubiega się małżeństwo z trojgiem uczących się dzieci, a miesięczne dochody rodziny wynoszą 4 tys. zł netto.

 

Kredyt gotówkowy „Spłatka” pokonał kilkunastu konkurentów, zajmując pierwsze miejsce w rankingu. Za roczny kredyt rodzina będzie musiała zapłacić niewiele ponad 95 zł. Różnica między najtańszą a najdroższą ofertą w rankingu wynosi ponad 300 zł. Zarówno oprocentowanie nominalne u zwycięzcy zestawienia (8,7 proc.), jak i miesięczna rata
w wysokości 174, 62 zł, są najniższe na rynku. Brak prowizji stanowi dodatkową zachętę do skorzystania z propozycji Getin Banku przed nowym rokiem szkolnym.

 

Więcej informacji na temat zwycięskiej oferty można uzyskać w oddziałach oraz na www.getinbank.pl.

 

Kontakt

Artur Newecki

PR Manager

Getin Noble Bank S.A.

tel. +48 693 71 89 57

e-mail: artur.newecki@noblebank.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych