bankujesz-zyskujesz – nowy program lojalnościowy ING

ING Bank Śląski uruchomił nowy program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz. Dzięki punktom gromadzonym za płatności kartą klienci banku mają dostęp do szerokiego katalogu atrakcyjnych produktów oraz kodów rabatowych.

Program opiera się na prostych i przejrzystych zasadach – za każde 5 zł wydane kartą ING, klient otrzymuje 1 punkt bankujesz-zyskujesz. Zdobyte punkty pozwalają nabywać produkty w specjalnych cenach oraz wymieniać je na zniżki i rabaty. W ofercie bankujesz-zyskujesz można znaleźć szeroki asortyment produktów z wielu kategorii, takich jak AGD, elektronika, moda i uroda czy asortyment dla dzieci. Klienci mogą także przeznaczać punkty na kody zniżkowe do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz produkty cyfrowe (np. gry, oprogramowanie, e-booki, audiobooki czy e-prasa).

Bankujesz-zyskujesz zastąpił popularny program bankujesz-kupujesz, istniejący od 2008 roku. – Przez wiele miesięcy prowadziliśmy badania wśród naszych klien­tów na temat programu bankujesz-kupujesz. W odpowiedzi na ich głosy uruchomiliśmy nowy program bankujesz-zyskujesz, w którym mamy nadzieję spełniać ich potrzeby. W nowym programie jest prościej, szybciej, korzystniej – powiedział Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Klienta w ING Banku Śląskim.

W katalogu bankujesz-zyskujesz jest dostępnych kilkaset produktów kilkudziesięciu znanych marek m.in. Samsung, Philips, Gerlach, Bosch, Russell Hobbs, a także zniżki do sklepów internetowych m.in. Ticketpro, Nexto.pl, Gryfnie.com. Oferta programu jest na bieżąco aktualizowana. Dostępne produkty wyróżniają się nie tylko atrakcyjną ceną, ale także oryginalnością.

Żeby korzystać z programu, nie trzeba się w nim rejestrować. Wystarczy być klientem banku, posiadać dostęp do bankowości internetowej oraz płacić kartą. Pełna oferta programu jest dostępna pod adresem www.bankujesz-zyskujesz.pl.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Miłosz Gromski
milosz.gromski@ingbank.pl
ING Bank Śląski S.A.
tel.: 22 820 40 93

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Rozbudowana sieć 420 placówek, ponad 770 bankomatów i blisko 770 wpłatomatów, szeroka oferta kart płatniczych oraz internetowy dostęp do kont osobistych i firmowych stanowi nowoczesna ofertę i platformę współpracy z pozostałymi podmiotami Grupy ING.
Grupa ING jest wywodzącą się z Holandii, globalną instytucją finansową świadczącą usługi z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami dla klientów detalicznych i korporacyjnych na całym świecie.

Ten list został wysłany na adres newsy@newsyprasowe.pl przez ING BANK ŚLĄSKI S.A. Odwiedź biuro prasowe, aby edytować lub usunąć swoje dane.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych