Warto przenieść się do Orange

Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci – to najnowsza propozycja dla przenoszących numer telefonu do Orange. Bonusy czekają też na klientów mobilnego dostępu do Internetu. Przenosząc się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, w której za nowoczesny router mobilny i tablet zapłacą jedynie 2 zł. Łącząc kupowane usługi w Orange Open, za swój nowy abonament na szybki mobilny Internet zapłacą jedynie 9,90 zł miesięcznie.

HTC Desire 300, Orange Reyo i Nokia Lumia 625 od 1 zł (z VAT) oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange, a także bezpłatne usługi w chmurze i tani dostęp do szybkiego mobilnego Internetu w telefonie, to tylko niektóre z korzyści dla klientów przenoszących swój numer do Orange. W aktualnej ofercie dostają oni na powitanie trzy miesiące bezpłatnego abonamentu, dodatkowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci, a jeśli wybiorą HTC Desire 300 otrzymają prezent niespodziankę.

Orange przygotował też atrakcyjną ofertę dla osób, które chciałyby skorzystać z nowoczesnej sieci szybkiego mobilnego Internetu dostępnego w technologiach UMTS do 42 Mb/s oraz LTE.

Klienci przenoszący się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, umożliwiającej współdzielenie pakietu internetowego na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych. Wybierając plan taryfowy z nowoczesnym routerem mobilnym otrzymają dodatkowo tablet, a za cały zestaw w sumie zapłacą jedynie 2 zł (z VAT). Oferta obejmuje m.in. router ZTE MF63 oraz routery umożliwiające korzystanie z dostępu w technologii LTE.

Ponadto, wszyscy klienci przenoszący numery i usługi do Orange mogą korzystać z możliwości jakie daje im oferta Orange Open, czyli łączenie usług mobilnych i stacjonarnych. Dzięki niej, szybki mobilny Internet mogą mieć już za 9,90 zł (z VAT) miesięcznie. Łącząc w Orange Open więcej usług, mogą obniżać ceny ich abonamentów oszczędzając nawet 30 zł, a korzystając z Orange Open Family, o kolejne 40 zł. Mogą w ten sposób zaoszczędzić nawet 70 zł (z VAT) miesięcznie.

Oprócz dostępu do bogatej oferty nowoczesnych usług i największej w Polsce sieci szybkiego Internetu, klienci przechodzący do Orange zyskują wiele dodatkowych korzyści. Ogromnym powodzeniem cieszą się na przykład Środy z Orange a także możliwość zbierania punktów Payback, czy najnowsza oferta umożliwiająca zakup biletów na Orange Warsaw Festival z 15 proc. rabatem. Sprawia to, że sieć Orange jest w ścisłej czołówce – najchętniej wybieranych przez klientów przenoszących swój numer od innego operatora.

Dzięki dobiegającej końca gruntownej modernizacji i rozbudowie zasięgu, sieć komórkowa Orange jest zaliczana do najnowocześniejszych w Europie. W zasięgu szybkiego mobilnego Internetu Orange jest aktualnie ponad 90 proc. mieszkańców kraju a na koniec roku ich odsetek wzrośnie do 99 %, co oznacza, że z szybkiego mobilnego Internetu Orange będzie można korzystać praktycznie w każdym zamieszkałym miejscu Polski. Orange jako największy dostawca szybkiego Internetu w kraju, od lat angażuje się w budowę społeczeństwa informacyjnego. W myśl zasady społecznej odpowiedzialności biznesu zapewnia bezpłatny Internet wszystkim gminnym bibliotekom, tworzy w małych miastach Pracownie Orange – multimedialne centra aktywizujące lokalne społeczności, wyrównujące szanse edukacyjne i kulturowe w miejscach zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Na bazie liveboxów, domowych modemów neostradowych, powstała w całym kraju sieć FunSpotów – publicznych punktów dostępu WiFi do szerokopasmowego Internetu, bezpłatnych dla klientów Orange. Można z nich korzystać bez limitu, za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów przenośnych.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych