Pierwszy opłatomat ING w Spółdzielni Mieszkaniowej

ING Bank Śląski, jako pierwszy bank, zainstalował opłatomat w spółdzielni mieszkaniowej. Opłatomat ING został uruchomiony w Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Morena” w Gdańsku. To nowatorskie i zaawansowane technologicznie urządzenie pozwoli przyspieszyć obsługę mieszkańców.

Opłatomat umożliwia samodzielne dokonanie opłat czynszowych i ubezpieczeniowych poprzez zeskanowanie kodu dwuwymiarowego (2D). W kodzie zostały umieszczone pełne informacje o lokatorze, który wpisuje na ekranie tylko kwotę wpłaty. Po jej dokonaniu otrzymuje potwierdzenie transakcji a system bankowy w czasie rzeczywistym księguję środki na rachunek Spółdzielni. Wszystkie informacje o dokonanych wpłatach dostępne są poprzez system bankowości internetowej ING BusinessOnLine.

Realizacja wpłaty w opłatomacie nie wiąże się ponoszeniem jakichkolwiek opłat i prowizji przez osobę wpłacającą.

Aktualnie opłatomat umożliwia realizację transakcji wyłącznie w formie gotówkowej i przyjmuje następujące nominały: 100 zł; 50 zł; 20 zł; 10 zł; 5 zł; 2 zł; 1 zł; 50 gr. W przyszłości planuję się rozbudowę tego urządzenia m.in. o możliwość dokonywania wpłat przy użyciu kart płatniczych.

Transkacje opłatomatowe są w pełni bezpieczne, realizowane w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych