T-Mobile pomaga wprowadzić biznes do sieci

T-Mobile kontynuuje cykl bezpłatnych warsztatów online dla klientów biznesowych. 5 grudnia odbędzie się webinarium poświęcone rynkowi e-commerce. Eksperci podpowiedzą m.in. jak zbudować własną witrynę i stworzyć sklep internetowy z wykorzystaniem narzędzi dostępnych na platformie T-MobileCloud.

Na konkurencyjnym rynku większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie już prowadzenia biznesu bez obecności w Internecie. Coraz więcej osób jest w sieci non stop, przez co firmy, których nie ma w Internecie, dla znacznego grona potencjalnych klientów po prostu nie istnieją. Według prognoz tylko w tym roku polski rynek e-commerce wzrośnie o 20%, a jego wartość osiągnie 26 mld złotych, natomiast w 2014 wartość ta przekroczy 4% wartości całkowitej sprzedaży detalicznej .

Wszyscy, którzy ciekawi są eksperckich porad, w jaki sposób za pośrednictwem Internetu skutecznie dotrzeć do klienta, powinni zapisać się na bezpłatne webinarium „Jak zaistnieć w sieci?” organizowane przez T-Mobile 5 grudnia w godzinach 10:00 – 11.30. Uczestnicy warsztatów online będą mieli szansę poznać trendy w handlu internetowym, zwiększyć swoje kompetencje w zakresie nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z unikalną ofertą usług w chmurze obliczeniowej, a także przekonać się o przewadze konkurencyjnej, którą zyskać można dzięki e-commerce. Szkolenie ze studia IDG poprowadzi Tomasz Kammel, a eksperci zaprezentują potencjał chmury obliczeniowej T-MobileCloud przy tworzeniu własnego sklepu i strony www, z wykorzystaniem usług dostępnych w T-Mobile proHOSTING i proSKLEP.

Wszyscy, którzy wezmą udział w warsztatach online będą mieli szansę wygrać jeden z trzech laptopów Acer Aspire S3, odpowiadając prawidłowo w jak najkrótszym czasie na pytanie konkursowe zadane w trakcie webinarium. Udział w szkoleniu jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie e-seminaria.pl/T-MobileCloud/rejestracja?utm_source=T-Mobile&utm_medium=News.

T-Mobile Polska S.A.
Biuro Prasowe
Wojciech Strzałkowski

Tel.: +48 (22) 413 63 40
E-Mail: wojciech.strzalkowski1@t-mobile.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych