Appetita sponsorem drugiej edycji BlogerChef’a

Marka Appetita została sponsorem drugiej edycji konkursu kulinarnego BlogerChef. Jej przyprawy będą dodawały smaku i aromatu daniom przygotowywanym przez uczestników w trakcie pięciu półfinałowych eventów kulinarnych oraz podczas wielkiego finału.

BlogerChef to innowacyjny projekt skierowany do pasjonatów gotowania, którzy prowadzą blogi kulinarne. Rywalizacja odbywa się na trzech etapach: zgłoszeń internetowych, gotowaniu półfinałowym na żywo oraz wielkim finale. Konkursowe dania ocenia profesjonalne jury, w skład którego wchodzą doświadczeni i uznani szefowie kuchni.

Marka Appetita była sponsorem Wielkiego Finału pierwszej edycji konkursu BlogerChef, który odbył się 22 czerwca br. w Łasku k/Łodzi. Marka uświetniła swoimi produktami to kulinarne wydarzenie oraz Wielki Pikinik BlogerChefa. Tytuł Pierwszego Polskiego BlogerChefa zdobyła Maria Banach, poznanianka, autorka bloga Gruszka z fartuszka. Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni sprzętem kuchennym marki Kenwood oraz upominkami od partnerów, w tym także zestawem aromatycznych przypraw Appetita.

Zgłoszenia do drugiej edycji przyjmowane są poprzez formularz dostępny na fanpage BlogerChefa. W styczniu 2014 r. blogerzy zakwalifikowani do 1. półfinału stoczą kulinarną walkę w Hotelu Szafran w Czeladzi. Aromatyczne zioła i przyprawy marki Appetita pomogą uczestnikom zachwycić wymagające jury, któremu przewodniczy Mirosław Drewniak – znany szef kuchni i ekspert kulinarny.

Strona internetowa marki Appetita: www.appetita.com.pl

Strona internetowa konkursu: www.blogerchef.pl

Fanpage konkursu: www.facebook.com/blogerchefpl

Więcej informacji udziela:

Anna Wawra / Kolterman Media Communications
tel. 22 392 06 23
kom. 510 081 103
e-mail: [email protected]

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych