Getin Bank najlepszy dla lokat i inwestycji

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank dla Lokat i Inwestycji” przygotowanym przez ekspertów portalu Comperia.pl. Autorzy zestawienia oceniali zarówno oprocentowanie lokat oraz kont oszczędnościowych, jak i gamę dostępnych produktów. Dzięki wysokiej jakość i uniwersalności oferowanych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych, Getin Bank został liderem klasyfikacji.

Wysoka pozycja Getin Banku w zestawieniu to zasługa umiejętnego połączenia atrakcyjności produktów depozytowych z szeroką ofertą rozwiązań oszczędnościowo-inwestycyjnych. Klienci Banku mogą skorzystać z licznych sposobów na oszczędzanie i inwestowanie, w tym m.in. trzech rodzajów lokat – mobilnych, terminowych złotowych i walutowych, czy też rachunków maklerskich, które można powiązać z kontem osobistym. W ofercie Banku dostępne są również jednostki wielu funduszy inwestycyjnych.

Ranking „Najlepszy Bank dla Lokat i Inwestycji” Comperii.pl powstał w oparciu o 17 pytań dotyczących zakresu i elastyczności oferty produktowej, w tym np. o możliwość otworzenia konta oszczędnościowego bez posiadania rachunku osobistego, a także o dostępność lokat ze stałym, zmiennym i progresywnym oprocentowaniem. Ponadto oceniono poziom oprocentowania konta oszczędnościowego z saldem 2 tys. zł, lokaty na pół roku na 5 tys. zł i lokaty na rok na 10 tys. zł.

Tytuł „Najlepszego Banku dla Lokat i Inwestycji” przyznany przez Comperia.pl, to kolejne wyróżnienie dla Getin Banku w tym roku. Uznanie rynku i ekspertów dla produktów oferowanych przez Bank potwierdzają również pozycje w czołówce innych rankingów, w tym m.in. na najlepsze konto osobiste (Wp.pl), aplikację mobilną (Money.pl) oraz kredyt samochodowy i gotówkowy (Totalmoney.pl).

Pełne wyniki rankingu można znaleźć tutaj. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej Getin Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl

Kontakt dla mediów
Artur Newecki
PR Manager
Getin Noble Bank S.A.
Tel. +48 693 718 957
E-mail: artur.newecki@noblebank.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych