Wiemy jak osiągnąć sukces w sprzedaży!

Alior Instytut Szkoleń zaprasza do udziału w nowych warsztatach tematycznych prowadzonych przez Ekspertów Alior Banku oraz Alior Instytutu Szkoleń.
Jednodniowe warsztaty skierowane są do osób odpowiedzialnych za standardy sprzedaży
i stuprocentową realizację budżetu: szefów sprzedaży i wsparcia sprzedaży oraz liderów zespołów handlowych.
Uczestnicy szkoleń dowiedzą się m.in.: jak rozwijać efektywne zespoły sprzedażowe, jakie standardy procesów sprzedaży pozwalają na osiągnięcie zakładanego budżetu, a także jakich metod i narzędzi używać, aby z negocjacji wychodzić z poczuciem wygranej.

Udział w warsztatach to możliwość zdobycia wiedzy przekazanej przez menedżerów – praktyków oraz doradców biznesowych, którzy w codziennej pracy są odpowiedzialni za rozwój działów sprzedaży i wzrost wyników finansowych firm.
Prowadzącymi warsztaty są:
 Grzegorz Sikorski – ekspert w zakresie wdrażania standardów sprzedaży i obsługi klienta w Alior Banku, autor książki „Sabotaż w dziale Obsługi”. Certyfikowany Coach ICC.

 Grzegorz Filipowicz – wieloletni ekspert w zakresie diagnozy i dopasowania pracowników do organizacji, Członek American Society for Training & Development.

 Wojciech Woźniczka – zwycięzca w prestiżowym konkursie Polish National Sales Awards, w kategorii najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku.
Szczegółowe informacje na temat najbliższych warsztatów dostępne są na stronie:
aliorszkolenia.pl/szkolenia-otwarte/team-fitting/

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych