Kredyt dla wspólnot mieszkaniowych w PKO Banku Polskim nawet w 1 dzień

W PKO Banku Polskim sfinansowanie remontu czy modernizacji wielorodzinnych budynków przez wspólnoty mieszkaniowe stało się szybsze i wygodniejsze. Dzięki nowemu modelowi oceny kredytowej wspólnoty mogą otrzymać decyzję kredytową nawet w 1 dzień przy minimum formalności.

Współpraca PKO Banku Polskiego z jednym z ważniejszych podmiotów na rynku mieszkaniowym, jakim są wspólnoty mieszkaniowe, trwa od 2004 roku. Obecnie z oferty Banku korzysta ponad 47 tysięcy wspólnot. Oznacza to, że klientem PKO Banku Polskiego jest co trzecia z nich, a łączne zaangażowanie kredytowe Banku w tym segmencie przekracza 3 miliardy złotych.

PKO Bank Polski wspólnotom mieszkaniowym proponuje trzy rodzaje kredytów: Nasz Remont, Nasz Remont z premią remontową z Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz Nasz Remont z premią termomodernizacyjną BGK. Szeroka oferta pozwala na realizowanie potrzeb w zakresie kredytowania wszelkich remontów nieruchomości należącej do wspólnoty mieszkaniowej – od drobnych napraw po gruntowną modernizację elewacji czy dachu.

Nowy model oceny kredytowej dla wspólnot mieszkaniowych oznacza przede wszystkim znaczne uproszczenie procesu kredytowego związane ze zmniejszeniem wymogów dokumentowych (m.in. rezygnacja z prognoz finansowych na okres kredytowania oraz konieczności przygotowywania przepływów pieniężnych dla kredytowanego przedsięwzięcia) oraz istotne skrócenie procesu dzięki jego automatyzacji.

– PKO Bank Polski jest największym kredytodawcą dla wspólnot mieszkaniowych w Polsce. Oferta kredytów remontowych zarówno powiązanych z Funduszem Termomodernizacji i Remontów BGK, jak i kredytów bez wsparcia w postaci premii, odpowiada na szerokie zapotrzebowanie właścicieli nieruchomości wielorodzinnych. Każdego roku przy udziale kredytów udzielanych przez PKO Bank Polski remontowane jest ponad 6 tysięcy budynków wielorodzinnych. Liczymy, że uproszczony i zautomatyzowany model oceny kredytowej w jeszcze lepszy sposób pozwoli realizować potrzeby właścicieli nieruchomości – podkreśla Agnieszka Wardak, Dyrektor Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Obsługa wspólnot mieszkaniowych prowadzona jest przez wyspecjalizowanych doradców, dedykowanych tej grupie klientów. Ich profesjonalizm oraz atrakcyjność oferty powodują, że korzystanie z usług PKO Banku Polskiego, w szczególności kredytów remontowych, jest naturalnym wyborem właścicieli i zarządców budynków mieszkalnych w całym kraju.

Szczegółowe informacje na temat oferty Banku dla wspólnot mieszkaniowych dostępne są w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych