Nowa oferta dla młodych w PKO Banku Polskim

Studenci i absolwenci wyższych uczelni mogą już korzystać z nowego Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim. 0 zł za prowadzenie konta, wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez prowizji, atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe oraz usługa autooszczędzania to jego największe zalety.

Nowa oferta PKO Konta dla Młodych jest skierowana do studentów oraz absolwentów wyższych uczelni między 18. a 26. rokiem życia i została stworzona w oparciu o wyniki badań preferencji klientów z tej grupy wiekowej. Podstawą jest darmowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy PKO Konto dla Młodych wraz z pakietem dodatkowych korzyści: płatności mobilne, a także atrakcyjne produkty depozytowe i kredytowe.

– Wprowadzamy jedną z najbardziej uniwersalnych ofert dla młodych, na którą składają się nowoczesny ROR, płatności mobilne, autooszczędzanie, czy wreszcie finansowanie studentów. Pozyskiwanie młodych klientów, a następnie ich edukacja, aktywizacja oraz budowanie długoterminowej lojalności z Bankiem jest jednym z elementów naszej strategii. Kompleksowa oferta PKO Banku Polskiego jest adresowana do wszystkich Polaków, a dzięki wprowadzanym konsekwentnie od kilku lat zmianom możemy towarzyszyć naszym klientom na kolejnych etapach ich życia – powiedział Szymon Wałach, Dyrektor Pionu Klienta Detalicznego w PKO Banku Polskim.

Najważniejsze elementy oferty to:
– 0 zł za prowadzenie konta;
– 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie;
– 0 zł za kartę debetową (wystarczy w danym miesiącu rozliczeniowym dokonać 5 transakcji bezgotówkowych)
– 0 zł za pakiet 5 SMSów w ramach usługi Powiadomienia SMS;
– oprocentowanie 4% na rachunku oszczędnościowym do 999,99 zł przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku – dla aktywnych klientów dokonujących transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 350 zł miesięcznie;
– usługa autooszczędzania – powiązanie operacji wykonywanych na koncie osobistym (transakcje kartowe, IKO i/lub przelewy) z oszczędzaniem na wskazanym rachunku; formę oszczędzania Klient wybiera sam, może to być: stała kwota, procentowa wartość transakcji lub zaokrąglania;
– 0 zł za korzystanie z aplikacji IKO;
– 0 zł prowizji za udzielenie kredytu odnawialnego.

Do nowego konta wydawana jest nowoczesna wypukła karta płatnicza MasterCard, która umożliwia m.in. korzystanie z szybkich płatności zbliżeniowych, pełną obsługę w serwisie internetowym iPKO (np. nadawanie PIN), doładowanie telefonu komórkowego w bankomatach PKO Banku Polskiego, zmianę PINu w bankomacie, wybór wzoru karty z tematycznym wizerunkiem. Posiadając PKO Konto dla Młodych i chcąc skorzystać z preferencyjnego kredytu studenckiego, klient nie wnosi opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku kredytowego oraz przygotowanie i zawarcie umowy.

PKO Konto dla Młodych można założyć przez internet, wypełniając wniosek na stronie www.pkobp.pl (umowę dostarczy kurier) lub tradycyjnie w jednym z prawie 1200 oddziałów PKO Banku Polskiego.
Nowe konto jest uzupełnieniem nowoczesnej i kompleksowej oferty PKO Banku Polskiego dla młodych. Od 2012 roku w nowej formule funkcjonują Szkolne Kasy Oszczędności dla uczniów w wieku 6-13 lat, zaś w lipcu 2013 roku Bank jako pierwszy w Polsce wprowadził ofertę Junior dla dzieci poniżej 13. roku życia. W ofercie znajduje się również PKO Konto Pierwsze dla osób pomiędzy 13. a 18. rokiem życia. Łącznie Bank obsługuje ponad 700 tysięcy klientów w grupie wiekowej 0-26.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych