Tańsze zakupy z kartą Getin Banku

Rozpoczął się kolejny Tydzień Rabatów dla Klientów Getin Banku. Od 9 do 15 grudnia będą oni mogli skorzystać z przedświątecznej oferty zniżkowej w sklepach Cubus, Duka oraz Wójcik, z rabatami nawet do 25 proc. Promocja jest skierowana do wszystkich posiadaczy kart Getin Bank oraz Getin Online.

Zbliżają się święta, a wraz z nimi czas intensywnych zakupów. Specjalnie na tę okazję Getin Bank przygotował kolejną edycję Tygodnia Rabatów. Od 9 do 15 grudnia wszyscy Klienci, którzy są właścicielami kart z logo Getin Banku lub Getin Online będą mogli skorzystać z oferty zniżkowej we wszystkich sklepach Cubus, Duka oraz Wójcik.

Partnerzy akcji przygotowali dla Klientów Getin Banku liczne promocje. Wójcik, producent ubrań dla dzieci i młodzieży, oferuje 20 proc. zniżki na cały asortyment, zaś popularna marka odzieżowa Cubus zachęca do kupna ciepłych, zimowych swetrów dla kobiet i mężczyzn z 25 proc. rabatem na całą kolekcję. Amatorów gotowania z pewnością ucieszy natomiast propozycja sklepów Duka, w których akcesoria do kuchni i jadalni, w tym świąteczne dekoracje, w ramach promocji można będzie kupić 20 proc. taniej.

Zniżki przyznawane są bezpośrednio przez partnerów akcji. Szczegółowe informacje można uzyskać w punktach sprzedaży Cubus, Duka oraz Wójcik oraz na stronie www.getinup.pl/tydzienrabatow/

One Response to “Tańsze zakupy z kartą Getin Banku”

  1. Iza pisze:

    Świetnie, dziś wybieram się do Cubusa na zakupy, wezmę swoją kartę. Uwielbiam Getin za takie promocje!

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych