ING Bank Śląski wraca z kampanią oszczędności

ING Bank Śląski kontynuuje kampanię oszczędności „Tyle mamy oszczędności, ile mamy na koncie” i od 11 listopada br. wraca do TV z reklamą. Jednocześnie na okres świąteczny bank przygotował dla klientów indywidualnych specjalne oferty pożyczki i oszczędności a dla przedsiębiorców linii kredytowej.

Wracając z kampanią oszczędnościową konsekwentnie kontynuujemy komunikację, którą rozpoczęliśmy w ubiegłym roku. Przypominamy Polakom, że w każdym gospodarstwie domowym tkwi potencjał do oszczędzania, a zaoszczędzone w różnych okazjach zakupowych pieniądze staną się prawdziwymi oszczędnościami dopiero wtedy, gdy trafią na konto oszczędnościowe – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

W kampanii TV ponownie zobaczymy sympatyczne małżeństwo Karinki i Zbyszka, którzy nauczeni oszczędzania uświadamiają innych, czym jest prawdziwe oszczędzanie. Reklamy kończy wypowiadana przez Marka Kondrata konkluzja: „Tyle mamy oszczędności, ile mamy na koncie”.

Dodatkowo, na okres świąteczny, ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę produktów, zaspokajającą różne potrzeby finansowe klientów:

Pożyczka gotówkowa z dobrą ratą 98zł za 5000zł: dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na zorganizowanie świąt i kupienie prezentów (rata wyliczona na podstawie reprezentatywnego przykładu*);
Bonus na start i OKO Bonus z oprocentowaniem 3% w skali roku: dla klientów indywidualnych, którzy otrzymane z końcem roku premie i bonusy chcą ulokować na produktach oszczędnościowych;
Linia kredytowa dla firm bez prowizji za udzielenie: dla przedsiębiorców, którzy mogą wykorzystać wzrost koniunktury w okresie świąt na rozwijanie swojego biznesu.

Tytuł kampanii TV:”Tyle mamy oszczędności ile mamy na koncie”.

Czas trwania kampanii: od 11 listopada 2013 roku do 15 grudnia 2013 roku.

Narzędzia:

TV: spoty w stacjach ogólnopolskich i niszowych;
Internet + wizualizacja oddziałów.

Kreacja: Brain.

Zakup mediów: LOWE Media.

Cele komunikacyjne:

zbudowanie świadomości atrakcyjnej oferty zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku;
dalsze wzmacnianie wizerunku ING Banku Śląskiego, jako banku oszczędnościowego.

ING Bank Śląski od lat wzmacnia swoją pozycję rynkową banku oszczędnościowego. Oprócz regularnej oferty opartej na kontach oszczędnościowych, wprowadza oferty specjalne zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów, dostosowując produkty i usługi do postaw i potrzeb konsumentów. Kolejną inicjatywą ING Banku Śląskiego, która ma na celu wspieranie oszczędzania oraz racjonalnych decyzji finansowych jest platforma www.zafinansowani.pl. We współpracy z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi ekspertami, bank w prosty i interesujący sposób radzi jak wykorzystać wiedzę finansową w praktyce, jednocześnie udowadniając, że finanse nie muszą być nudne. Bank w tym roku zaoferował również klientom produkty wspierający regularne i konsekwentne oszczędzanie pieniędzy: program Smart Saver, dzięki któremu oszczędzanie jest łatwiejsze i wygodniejsze – aby odkładać drobne kwoty na dedykowanym rachunku, wystarczy płacić kartą wydaną do konta osobistego lub dokonywać z niego przelewów internetowych oraz program Dream Saver, który pomaga oszczędzać na wybrany cel.

*Dla reprezentatywnego przykładu oferty pożyczki pieniężnej ‘Pożyczka Superszybka’ dla Klienta Stałego RRSO, na dzień 30.09.2013 r. wynosi 19,96%. Do obliczenia przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki w wysokości 10 876 zł, umowę zawartą w dniu 30.09.2013r. na okres 46 miesięcznych rat, oprocentowanie zmienne w wysokości 13,00% w stosunku rocznym, 45 rat równych w wysokości 301,44 zł oraz ostatnia 46 rata wyrównawcza, wynikająca z zaokrągleń, w wysokości 301,44 zł, płatne każdego 30-go dnia miesiąca. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 4 341,26 zł składają się: odsetki w wysokości 2 990,24 zł, prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 0 zł oraz miesięczna opłata z tytułu przystąpienia do Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Bezpieczna Pożyczka Gold w wysokości 29,37 zł (łącznie 1 351,02 zł w całym okresie kredytowania) zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 15 217,26 zł.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych