Nowe OKO Bonus w ING Banku Śląskim

W ramach kolejnej odsłony oferty „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” ING Bank Śląski oferuje klientom oprocentowanie 3,00% w skali roku za nowe środki do 6 lutego 2014 r. Także nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Bonus na start”, pozwalającej uzyskać wyższe oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN.

Nowa oferta konta oszczędnościowego „OKO Bonus” w ING Banku Śląskim skierowana jest do dotychczasowych klientów, którzy już posiadają konto oszczędnościowe w ING:

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus można otwierać od 7 października do 31 grudnia br.;
oprocentowanie 3,00 % w skali roku dla nowych środków, od pierwszej złotówki do kwoty 500 tys. zł;
oprocentowanie nowych środków wpłaconych na OKO Bonus obowiązuje do 6 lutego 2014 r.

Jednocześnie dla nowych klientów nie posiadających jeszcze konta oszczędnościowego w ING Banku Śląskim obowiązuje aktualna oferta „Bonus na start”, która obejmuje:

oprocentowanie podwyższone o 1,00% w skali roku wobec standardowego, czyli 2,00% + 1,00% = 3,00% dla kwot poniżej 100 tys. zł i 2,20% + 1,00% = 3,20% dla kwot od 100 tys. zł do kwoty 500 tys. dla rachunków OKO w PLN otwartych od 2 września br.;
podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty otwarcia OKO w PLN.

ING Bank Śląski od lat wzmacnia swoją pozycję na rynku jako „Bank do oszczędzania”. Oprócz regularnej oferty oszczędnościowej opartej na kontach oszczędnościowych, bank wprowadza oferty specjalne zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów. W bieżącym roku zaproponował klientom dwa produkty wspierające regularne oszczędzanie pieniędzy. Program Smart Saver pozwala odkładać drobne kwoty na dedykowanym rachunku, płacąc kartą lub wykonując przelewy internetowe. Wprowadzone we wrześniu Konto Dream Saver pozwala oszczędzać na dowolny cel, premiując systematyczność i wytrwałość klienta w oszczędzaniu, podwyższonym oprocentowaniem.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych