„Zamieszkaj w większym” – kredyt hipoteczny weź w Getin Banku

Potrzebujesz dodatkowych środków na zakup wymarzonego mieszkania? W ofercie kredytów hipotecznych Getin Banku znajdziesz propozycję dla siebie. Jej główne zalety to niskie raty, zerowa prowizja oraz specjalny certyfikat potwierdzający wstępną ocenę zdolności kredytowej. Bank przygotował także specjalną propozycję dla osób, których marzeniem jest zamiana posiadanego mieszkania na inne. Zerowe raty
w trakcie wypłaty transz są niewątpliwą zachętą do skorzystania z promocji „Zamieszkaj w większym“.

W ofercie produktowej Getin Banku, drugiego największego banku z większościowym polskim kapitałem, znajdują się atrakcyjne kredyty hipoteczne zarówno dla singli, jak
i małżeństw. Bank oferuje kredyty hipoteczne w ramach programu Rodzina na Swoim. Dodatkowym atutem Getin Banku jest również fakt, że osoba zainteresowana otrzymaniem kredytu hipotecznego może otrzymać specjalny certyfikat potwierdzający wstępną ocenę zdolności kredytowej.

Certyfikat przygotowuje doradca kredytowy w obecności klienta opierając się na podstawowych danych: m.in. celu kredytu, kwocie, wysokości dochodów. W ten sposób liczona jest wstępna zdolność kredytowa, rata i maksymalna kwota kredytu. Dzięki certyfikatowi klient zyskuje szybką i przejrzystą informację dotyczącą możliwości uzyskania przyszłego kredytu. Nie musi długo czekać na decyzję i dzięki temu może szybciej uzyskać pieniądze na zakup wymarzonego mieszkania.

„Zamieszkaj w większym” z Getin Bankiem

Dla osób, których marzeniem jest zmiana posiadanego już mieszkania na inne, jednak nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej, Getin Bank przygotował ofertę „Zamieszkaj w większym“. Klienci decydujący się na kredyt muszą posiadać nieruchomość i zadeklarować, że sprzedadzą ją lub wynajmą, gdy zamieszkają w innym lokalu. Jedną z głównych zalet „Zamieszkaj w większym” jest wliczenie do zdolności kredytowej części prognozowanego dochodu z najmu nieruchomości obecnie posiadanej.

Bank udziela kredytu na zakup nieruchomości – niekoniecznie większej – na rynku pierwotnym oraz wtórnym w największych polskich miastach. W przypadku miast z liczbą mieszkańców 300 tys. i więcej, nieruchomość może być położona do 30 km od miasta, natomiast dla pozostałych miast – w odległości nie większej niż 5 km od miasta.

Zaletą oferty jest karencja w spłacie rat kapitałowo-odsetkowych aż do dnia wypłaty ostatniej transzy, co oznacza, że rata wynosi wówczas 0 zł. Spłata rozpoczyna się dopiero po wypłacie ostatniej transzy kredytu. W zamian Bank wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci wpisu do księgi wieczystej dotychczas posiadanej nieruchomości, przedstawienia umowy najmu lub sprzedaży nieruchomości oraz kaucji.

Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie www.getinbank.pl.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych