Aplikacja do zamawiania jedzenia w lokalu! Czy to przełom?

Jak często zdarza się sytuacja, że siedząc w restauracji czekasz ze zniecierpliwieniem, aż kelner podejdzie wziąć od Ciebie zamówienie? Bądź jak często kelner podchodzi za szybko, a następnie musisz czekać, aby przyszedł kolejny raz? Koniec z tymi problemami!

 

Aplikacja Restauracy jest rozwiązaniem, które znacznie ułatwi zamawianie dań w restauracji bez zbędnego czekania na kelnera. Na czym ona polega? Wystarczy, że restauracja ma wdrożoną aplikację, wtedy na stoliku lub przy barze znajdziemy kod QR, po jego zeskanowaniu apką, którą pobrać można bezpłatnie z platformy Google Play, mamy dostęp do aktualnego menu. 

 

Jeśli dana restauracja będzie miała taką opcję, to można równie szybko zamówić danie, które chciałoby się zabrać ze sobą na wynos. Płatności są równie proste jak zamawianie, ponieważ można zapłacić bezpośrednio z konta bankowego, lub podpiąć kartę.

 

Jest to również przełomowe rozwiązanie jeśli chodzi o food trucki! Ile razy zdarzyło Ci się stać w ogromnej kolejce żeby zamówić posiłek, a następnie czekać na swoje jedzenie nawet dwie godziny? Restauracy.com wprowadza możliwość czatu z obsługą i powiadomienia, które dadzą Ci znać kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe, ażebyś mógł w czasie realizacji korzystać z wszelkich atrakcji bez zbędnego marnowania czasu.

 

Aplikacja jest prosta w obsłudze, przyjemna i  przede wszystkim pozwala nam zaoszczędzić czas, a także zawsze mamy pewność, że nasze ulubione danie na pewno jest możliwe do zamówienia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/restauracy/

 

Posiadasz restaurację i chciałbyś się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa aplikacja? Sprawdź naszą stronę: restauracy.com/

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych