Przed rakiem możesz się ubezpieczyć

Nowotwory są jedną z najgorszych plag, jaka dziesiątkuje ludzkość w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Słowo „rak” budzi przerażenie, a akcje o wczesnej profilaktyce, o których słyszy się w mediach, wcale tego lęku nie zmniejszają. Uciążliwa chemioterapia, ryzykowne operacje, utrata dochodu, rozpacz i depresja – to tylko niektóre aspekty związane z chorobą. Warto w takich chwilach mieć oparcie w najbliższych oraz środki zgromadzone na leczenie.

Dlaczego warto przejrzeć ofertę sprawdzonych ubezpieczycieli?

W natłoku codziennych obowiązków i piętrzących się wydatków, trudno regularnie oszczędzać. Czasami lepiej zdać się na firmę, na konto której będziemy przelewać stałą comiesięczną kwotę tak samo, jak czynimy to, płacąc rachunki na przykład u operatorów komórkowych. Aby o tym pamiętać, możemy ustawić sobie stałe zlecenie przelewu. Nasze pieniądze będą odkładane „na czarną godzinę” i posłużą nam w najmniej spodziewanym momencie. Choroba przecież spada na człowieka niczym grom z jasnego nieba, nie pytając, czy akurat mamy czas i pieniądze na chorowanie.

 

Pieniądze na leczenie to dostęp do najlepszych klinik w kraju i na świecie

Choć ani złotówki, ani euro w portfelu nie są niestety w stanie wyeliminować ryzyka choroby z naszego życia, mogą znacząco wesprzeć nas w trudnym i skomplikowanym leczeniu. Otwierają wiele możliwości, na przykład leczenia w prywatnej klinice, kosztownego wyjazdu na operację do najlepszego onkologa czy terapii drogim lekiem. Nie mając wolnych środków na walkę o zdrowie, jesteśmy zdani na najtańsze i często przestarzałe metody leczenia oferowane przez NFZ. Jak działa państwowy fundusz wie każdy, kto choć raz przebywał w szpitalu. A i z publicznej służby zdrowia nie każdy może przecież skorzystać – wiele osób pracuje na umowę o dzieło i nie jest nigdzie ubezpieczonych. W sytuacji choroby stają przed podwójnym dramatem – groźbą utraty życia i brakiem pieniędzy na leczenie.

Nawet jeśli prowadzisz zdrowy styl życia, odżywiasz się rozsądnie, nie palisz i uprawiasz sport, jesteś zagrożony. Choroba nie wybiera. Ty natomiast możesz – wybierz dodatkowe ubezpieczenie zdrowia i śpij spokojniej. Pamiętaj: na zdrowiu nie warto oszczędzać.

 

Otrzymasz do 600 000 złotych na walkę z nowotworem

Stres, diagnoza, wreszcie mętlik w głowie, strach o własne życie i stanie twarzą w twarz z ciężką chorobą… Od momentu diagnozy powinniśmy skupić się przede wszystkim na skutecznych metodach leczenia, które pozwolą nam odzyskać sprawność i zdrowie. Czas w walce z nowotworami jest ważny i wpływa na rokowania. Dlatego Nationale Nederlanden wypłaca do 40% sumy ubezpieczenia krótko po diagnozie. Oferujemy elastyczne rozwiązania dopasowane do sposobu leczenia – wypłacamy pewną część środków na niezbędną operację, kolejną część na chemioterapię, jeszcze inną na zakup leków. Kwoty są dostosowane do konkretnych potrzeb chorego i procesu terapii wyznaczonego przez lekarzy. To rozwiązanie daje duże wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych