Internet idealnym miejscem do wymiany waluty!

 

 

 

Wymiana waluty przy pomocy Internetu staje się coraz częstszym faktem. Warunki, ceny, jak i wygoda wymiany waluty przy pomocy internetu jest o wiele bardziej atrakcyjna, przez co ludzie widzą większy interes w wymienianiu waluty przy pomocy Internetu.

 

Warto wspomnieć o nowo powstałej usłudze, która jest związana z tym tematem. Mowa tutaj o serwisie internetowym Rkantor. com, który jest nowym produktem banku Raiffeisenem, choć nie odczujemy tego w żadnym stopniu, ponieważ Rkantor. com działa jako kompletnie oddzielna usługa, która jedynie daje możliwość łączenia nam różnych atutów jej funkcjonalności z działaniem banku Raiffeisenem.

 

Jakie atuty zaoferuje nam Rkantor .com ?

Do naszej dyspozycji oddawany jest nowoczesny, wygodny i bezpieczny interfejs użytkownika, który będziemy mogli spożytkować na własną korzyść. Rkantor .com udostępnia nam najtańszy kantor do wymiany walut, który nie wymaga od nas posiadania konta walutowego – to jest jego największy atut, który bije na głowę konkurencję.

Jeśli nie posiadamy z jakiegoś powodu konta walutowego, nie musimy przejmować się pieniędzmi, ponieważ z uwagi na fakt, iż jest to nadal produkt marki Raiffeisenem, pieniądze możemy bez problemu odbierać zarówno w placówkach tego banku, jak i również w bankomatach, przy pomocy uzyskanego sms kodu, pozwalającego nam na wykonanie takiej operacji.

 

Jakie waluty obsługuje Rkantor .com ?

Do naszej dyspozycji będą oczywiście Polskie złotówki, Funty, Euro, a także Franki Szwajcarskie. Warto wspomnieć iz na powyższe waluty, w tym szczególnie uzyskamy bardzo dobre kursy walut. Szczególnie dobrze prezentuje się kurs na funty, który daje nam zauważalną różnicę w odniesieniu do innych kantorów zarówno internetowych, jak i w szczególności naziemnych.

 

Aktualna promocja serwisu Rkantor .com

Warto wspomnieć również o świetnej promocji, którą oferuje aktualnie Rkantor .com – aby przed stawić się z dobrej strony na rynku, kantor internetowy oferuje nam możliwość uzyskania 1500 punktów od rejestracji, które z kolei pozwolą nam na uzyskanie średniego kursu bankowego przy naszej pierwszej transakcji walutowej!

Jest to duży krok, pozwalający każdemu z nas w potrzebie, na uzyskanie najlepszych warunków, podczas wymiany walut.

Oprócz tego, na dalszym etapie naszej wymiany walut mamy również korzystne warunki, albowiem spread jest na poziomie 2 groszy, co jest bardzo dobrym wynikiem, stawiającym Rkantor .com na wysokiej pozycji, biorąc pod uwagę atrakcyjność walutową, którą otrzymujemy w zamian.

 

 

One Response to “Internet idealnym miejscem do wymiany waluty!”

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych