Mikropożyczka od ręki — czy warto?

Popularność mikropożyczek w naszym kraju związana jest w dużej mierze z rygorystycznymi przepisami bankowymi i wszechobecną kontrolą. Uzyskanie jakiegokolwiek wsparcia z instytucji finansowej jest czasochłonne, do tego wymaga ogromnej ilości zaświadczeń oraz trzeba liczyć na przychylność pracowników banku. Stąd też, chcąc szybko otrzymać wsparcie finansowe, niekoniecznie pokaźną kwotę, warto znaleźć ofertę przyjazną dla osób młodych, z nieregularnymi dochodami czy też pracującymi na umowy cywilno-prawne. Taką propozycją jest oferujący pozabankowe mikropożyczki portal Pożyczkomat, który z powodzeniem działa już w wielu europejskich krajach, pomagając nie tylko w sprawach przyziemnych.

Wyjazd na wymarzone weekend w góry, koncert ulubionego wykonawcy, który podczas kolejnego tournee nie dotarł do Polski, nowy rower, czesne za studia, karnet do kręgielni czy do klubu fitness, garnitur na ślub kolegi, nowe meble z Ikei, kurs na prawo jazdy, bilet kwartalny… Czasem brakuje tak niewiele… Pożyczka od rodziny, zapożyczanie się u kumpli czy kolejny kupon na loterii… Mikropożyczka jest o wiele lepszym rozwiązaniem, gdyż można spłacić ją bardzo szybko, już po pierwszej wypłacie czy po kolejnej racie stypendium.

Młodym ludziom często bardziej niż pieniędzy brakuje czasu. Pieniądze pojawiają się zawsze, gdy są naprawdę potrzebne. Wizyty w banku, żmudne porównywanie ofert i zagłębianie się w słowa napisane niemal niewidoczną czcionką — nawet jeśli pożyczka w banku jest w ich zasięgu, to warto szukać alternatywnego rozwiązania. Szybszego, przejrzystego i dostępnego bez wychodzenia z domu. Wystarczą: komputer, tablet czy smartfon i maksimum kilkanaście minut. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na naukę, zabawę, pracę czy też na najzwyklejsze leniuchowanie. Urzędy czy banki wciąż bywają odhumanizowane, nawet jeśli po drugiej stronie okienka stoją naprawdę życzliwi ludzie. Stąd też, jeśli można tego uniknąć, to warto spróbować znaleźć szybsze i zgodne z duchem czasu rozwiązanie.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych