Pożyczki w nowoczesnym stylu

Nowe warunki na rynkach finansowych pokazują dzisiaj wyraźnie, że firmy dominujące jeszcze nie tak dawno temu, dzisiaj zmuszone są do zmiany własnych modeli biznesowych oraz skuteczniejszego pozyskiwania klientów. Szczególnie wyraźnie widać to wśród banków, które ostatnio przechodzą ogromną reorganizację, niektóre kompletnie znikają, inne zmieniają nazwy i logo, jeszcze inne pakiet swoich usług i produktów. Poszukiwanie nowego sposobu na kontakt z klientem jest o tyle ważne, że coraz poważniejszą część z tego tortu zaczynają przejmować prywatne firmy finansowe, które również świadczą usługi kredytowe i pożyczkowe, ale zdecydowanie inny sposób. Banki komercyjne nadzorowane są przez różne instytucje gospodarcze i przestrzegać muszą bardzo ostrych regulacji prawnych. Nie trzeba jednak od razu zakładać banku, aby pożyczać obywatelom pieniądze, co doskonale wykorzystał vivus.pl, wkraczając przebojem na rynek pożyczek online.

Firma vivus.pl założyła czytelną i prostą w obsłudze stronę www dla wnioskujących, a następnie zaatakowała z reklamami telewizyjnymi zachęcającymi do skorzystania z pierwszej pożyczki na zero procent. Ponieważ współczesny klient liczy przede wszystkim na to, że pożyczka na dowód zostanie rozpatrzona nie tylko pozytywnie, ale też bardzo szybko – firmy te mają już dzisiaj znaczącą przewagę nad bankami. W banku zawsze wymagane jest potwierdzenie dochodów lub zatrudnienia, a niekiedy na tym się nie kończy – im więcej pieniędzy chcemy pożyczyć, tym więcej dni trzeba spędzić w bankach i urzędach, zdobywając różne dokumenty i wypełniając formularze.

Nowoczesne firmy operują na rynku finansowym online w taki sposób, aby klient nie był zmuszony czekać dłużej niż pół godziny na decyzję oraz pieniądze. Jest to o tyle ważne, że instytucje te przeważnie udzielają kredytów do tysiąca lub dwóch tysięcy złotych, a więc adresują swoją ofertę do ludzi, którym niespodziewanie coś wypadło i potrzebują gotówki niemalże od ręki. Dla nich prywatni pożyczkodawcy są więc znacznie rozsądniejszym wyjściem aniżeli całe dni bankowej niepewności.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych