ING i Zafinansowani.pl doradzają przedsiębiorcom

ING Bank Śląski rozpoczął akcję edukacyjną skierowaną do właścicieli małych firm. W jej ramach na portalu Zafinansowani.pl publikowane są eksperckie artykuły, pomagające przedsiębiorcom w rozwoju własnego biznesu na każdym etapie rozwoju firmy.

Artykuły poruszają aktualne i istotne z punktu widzenia małych firm tematy. Przedsiębiorcy znajdą w serwisie informacje dotyczące przepisów prawa, podatków i innych zagadnień związanych z prowadzeniem własnej firmy. Tematyka została dobrana w taki sposób, aby była pomocna zarówno dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, jak i rozwijającym firmę już od dłuższego czasu.

Celem akcji przygotowanej przez ING Bank Śląski jest udostępnienie w jednym miejscu fachowych i aktualnych informacji z zakresu prowadzenia własnego biznesu oraz pomoc w rozwoju firmy przedsiębiorcom nawiązującym relację z bankiem. Poradnik jest udostępniany wszystkim nowym klientom z segmentu Przedsiębiorców zaraz po otwarciu rachunku bankowego. Niezależnie artykuły są publikowane na ogólnie dostępnym portalu edukacyjnym banku – Zafinansowani.pl, w zakładce Firma.

Dotychczas opublikowane zostały artykuły m.in. na temat zmian w przepisach VAT w 2014 r., wyboru formy prawnej prowadzonej działalności oraz formy opodatkowania, a także najlepszej lokalizacji dla firmy. Kolejne części informatora będą udostępniane w następnych miesiącach na stronie Zafinansowani.pl. Do tej pory portal skupiał się na edukacji klientów indywidualnych, teraz na stronie pojawiła się sekcja przygotowana specjalnie z myślą o przedsiębiorcach.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych