Getin Bankiem z najlepszym kredytem samochodowym

Getin Bank po raz kolejny znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu kredytów samochodowych.
W marcu br. Bank zwyciężył w zestawieniu TotalMoney.pl, oferując najatrakcyjniejsze warunki finansowania zakupu auta dla standardowej rodziny. Getin Bank zwyciężył w obu analizowanych kategoriach: kredyt na zakup nowego i używanego samochodu.

Ofertę Getin Banku wyróżnia najniższy całkowity koszt kredytu. Bank proponuje niskie oprocentowanie
i miesięczną ratę. Jako jedyny zrezygnował także z pobierania prowizji za transakcję. Całkowity koszt kredytu, branego pod uwagę w klasyfikacji TotalMoney.pl wynosi 11 152 zł – zarówno dla samochodów nowych, jak
i używanych. Z kolei miesięczna rata to 1 119,20 zł.

Marcowe zestawienie TotalMoney.pl zostało przygotowane w oparciu o założenia, że kredyt przeznaczony zostanie na samochód nowy bądź używany w cenie 70 000 zł. Kredytobiorcy będą dysponować wkładem własnym, w efekcie którego wartość spłacanego zobowiązania w ciągu 5 lat wyniosłaby 56 000 zł. W założeniach przyjętych przez analityków, kredyt zaciąga czteroosobowa rodzina (2+2), z miesięcznymi dochodami na poziomie 4 077 zł netto z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Kredytobiorcy nie spłacają żadnych dodatkowych zobowiązań. Szczegóły dotyczące rankingu dostępne są na portalu TotalMoney.pl.

Szczegóły dotyczące oferty Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych