4% na Lokacie Mobilnej w Banku Millennium

Warszawa, 11.03.2014 r. – Bank Millennium przygotował promocję 6-miesięcznej lokaty dostępnej w Aplikacji Mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć w każdym miejscu i czasie, za pośrednictwem wszystkich urządzeń mobilnych i zyskać aż 4% w skali roku.

Promocją objęta jest 6-miesięczna Lokata Mobilna na kwotę od 500 zł do 10 000 zł. Lokatę o promocyjnym, 4% oprocentowaniu mogą założyć w Aplikacji Mobilnej wszyscy – nowi i dotychczasowi – Klienci indywidualni Banku Millennium, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają korzystać z Aplikacji, czy używają jej już od jakiegoś czasu. Każdy Klient może założyć jedną lokatę promocyjną. Oferta obowiązuje od 8 marca do 8 kwietnia br.

Liczba użytkowników naszej Aplikacji Mobilnej stale rośnie. Dzięki testom z udziałem Klientów wiemy, jakich funkcjonalności potrzebują, dlatego stale rozszerzamy listę proponowanych rozwiązań oraz wprowadzamy specjalne oferty dostępne tylko w kanale mobilnym, takie jak promocja Lokaty Mobilnej – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Poza możliwością założenia wysokooprocentowanej lokaty, Aplikacja Mobilna zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych funkcjonalności rachunku bankowego oraz do innowacyjnych funkcji, wykorzystujących specyficzne cechy urządzeń mobilnych, takich jak możliwość skanowania i generowania kodów QR. Od ubiegłego roku Klienci Banku Millennium mogą za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej otrzymać Pożyczkę Gotówkową czy podwyższyć limit karty kredytowej. Wypłata środków lub podwyższenie limitu karty następuje w ciągu kilku minut i nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów (usługi te kierowane są do wybranych, stałych Klientów Banku). Aplikacja Mobilna Banku Millennium dostępna jest w wersjach dla wszystkich najpopularniejszych urządzeń mobilnych (dla systemów operacyjnych Android, iOS, Windows 8 oraz dla BlackBerry 10).

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych