Promocyjna oferta Audi Finance

Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska nową ofertę finansowania dedykowaną marce Audi. Klienci indywidualni mogą skorzystać z innowacyjnego AutoCredit lub promocyjnego Kredytu 2,99%. Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem samochodu marki Audi do swojej firmy mają do wyboru Leasing z wysoką wartością końcową oraz Leasing z niską wartością końcową.
Marka Audi umacnia swoją pozycję na polskim rynku – w 2013 r. sprzedaż samochodów z Ingolstadt wzrosła o ponad 9%. Tym samym, Audi jest jednym z liderów segmentu premium. Tak dobre wyniki na polskim rynku to m.in. zasługa dużej popularności całej rodziny modeli A3, a także SUV-ów z serii Q.
Nowa oferta finansowa Audi Finance może dodatkowo wpłynąć na wzrost sprzedaży w kolejnych miesiącach. Pośród zróżnicowanych rozwiązań finansowych, klienci znajdą produkty dostosowane do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy kierują się niską miesięczną ratą, możliwością elastycznego zakończenia kontraktu, łączną sumą opłat, długim okresem finansowania czy też korzyściami podatkowymi dla swojej firmy.
Kredyty na miarę samochodów marki Audi
Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, mogą skorzystać z innowacyjnego AutoCredit. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia jednocześnie konkurencyjną miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany samochodu na nowy po 3 lub 4 latach. Klient ma do wyboru jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu i zakup nowego w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. W przypadku zwrotu pojazdu właściciel nie musi się martwić o sprzedaż samochodu na rynku wtórnym – odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Oprocentowanie AutoCredit wynosi jedynie 2,99% dla wszystkich okresów. Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi nie muszą inwestować na początku własnego kapitału – kredyt jest dostępny od 0% wkładu własnego. W ramach AutoCredit można wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy) oraz limit rocznego przebiegu
(20, 30 lub 40 tys. km).
Klienci zainteresowani długim okresem finansowania i niskim oprocentowaniem nominalnym, mogą kupić nowe Audi w promocyjnym Kredycie 2,99%. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 2,99%. Wysokość miesięcznych rat jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Kredyt charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz wysokością wkładu własnego już od 0%.

Nowe Audi w leasingu
W nowej ofercie Audi Finance dostępny jest także Leasing z wysoką wartością końcową. Jest to rozwiązanie finansowe przygotowane dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z prestiżowego samochodu Audi jednocześnie minimalizując miesięczne koszty. W ramach oferty klienci mogą wybrać następujące parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, wysokość opłaty wstępnej od 10% do 45%, wartość wykupu od 28,6% do 54,4%. Główną zaletą produktu jest niska rata miesięczna.
Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z Leasingu z niską wartością końcową i ubezpieczeniem wartości fakturowej RTI. Całkowita suma opłat wynosi 104,9% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 25% oraz wartość wykupu równej 1%. W ramach oferty klienci mogą wybrać także inne parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość wykupu od 1% do 25%. Warunkiem umożliwiającym skorzystanie z oferty jest wykupienie ubezpieczenia wartości fakturowej RTI.
W ramach oferty Audi Finance klienci mogą skorzystać także z atrakcyjnych stawek ubezpieczeń komunikacyjnych, a także usług dodatkowych, np. pakietów serwisowych. W ofercie dostępne są wszystkie modele marki Audi z rocznika 2013 i 2014. Oferta obowiązuje do 31 marca 2014 r.
Szczegółowe informacje nt. oferty finansowej można uzyskać w salonach Audi lub na stronie www.audi.pl/finansowanie. Pod tym adresem dostępny jest również kalkulator, za pomocą którego można łatwo wyliczyć miesięczną ratę kredytu.
Przykładowe wyliczenia miesięcznych rat w AutoCredit, Audi Kredyt i Leasingu z wysoką wartością końcową
Audi Q3 Edycja specjalna
1.4 TFSI 110 kW / 150 KM
w cenie 111 430 zł brutto
Rodzaj finansowania AutoCredit Audi Kredyt 2,99% Leasing
z wysoką wartością końcową
Okres finansowania 48 m-cy 48 m-cy 36 m-cy
Przebieg 20 000 km rocznie n.d. 20 000 km rocznie
Wkład własny 30% 30% 30%
Oprocentowanie nominalne / suma opłat (leasing) 2,99% 2,99% 110,9%
Wartość raty wykupu 38,9% n.d. 46,3%
Miesięczna rata 1 103 zł brutto 1 954 zł brutto 896 zł
netto

Audi Finance to oferta finansowo-ubezpieczeniowa przygotowana przez Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy w myśl dostarczania indywidualnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do potrzeb klientów premium. Volkswagen Bank Polska jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 roku. Otrzymał także nagrodę „Innowacja Roku 2013” za nowatorski AutoKredyt (dla marki Audi produkt dostępny pod nazwą AutoCredit).

***

Kontakt dla mediów:
Marta Jarosińska
Volkswagen Bank Polska S.A.
Zespół ds. PR i komunikacji wewnętrznej
tel.: +48 668 376 525
e-mail: m.jarosinska@pl.vwfsag.de
Krzysztof Krzyżanowski
Multi Communications Sp. z o. o.
tel.: +48 22 845 04 36
e-mail: krzysztof.krzyzanowski@multipr.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych