Plus najbardziej angażującym telekomem na Facebooku w roku 2013

Komunikat prasowy
3.02.2014

Plus najbardziej angażującym telekomem na Facebooku w roku 2013

W rocznym raporcie dotyczącym aktywności marek na Facebooku, Plus okazał się bezkonkrencyjny w kategorii Telekomunikacja.

Fanpage Trends 2013 to raport przygotowany przez firmę badawczą Sotrender podsumowujący aktywności marek na Facebooku w minionym roku. Przy jego tworzeniu brane są pod uwagę wskaźniki ilościowe, jak liczba fanów, a także wskaźniki jakościowe typu zaangażowanie fanów, interaktywność, people talking about (PTAT). Właśnie we wskaźnikach jakościowych Plus nie dał szans konkurencji i w każdym z tych rankingów zajął pierwsze miejsce.

Od początku swej aktywności w mediach społecznościowych Plus przywiązuje dużą wagę by stanowiły one ważne ogniowo w obsłudze i pomocy klientom. Fanpage operatora na Facebooku jest najlepszym w Polsce pod względem odsetka odpowiedzi na posty fanów i odpowiedź znajduje tu aż 95% zapytań.
Własnie za jakościową obsługę fanów na Facebooku pod koniec ubiegłego roku Plus został wyróżniony certyfikatem Socially Devoted przyznawanym przez międzynarodową firmę badawczą Socialbakres.
Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.
Link do raportu:
www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/2013/telekomunikacja#trends

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych