Kanały Discovery w Telewizji Tu i Tam

Orange Polska wzbogaca ofertę usługi Telewizja Tu i Tam o sześć popularno-naukowych kanałów należących do Discovery Networks. To dobra wiadomości dla wszystkich, którzy są ciekawi świata, fascynują się odkryciami naukowymi, przyrodą i podróżami. Dzięki Telewizji Tu 
i Tam ulubione programy można oglądać w dowolnej chwili – wystarczy być w zasięgu internetu 
i mieć przy sobie laptop, tablet czy smartfon.

Do oferty pakietów Telewizji Tu i Tam dołączyły dziś (5 lutego 2014) następujące kanały Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, TLC, ID: Investigation Discovery oraz Discovery Turbo Xtra. Wszystkie nowe kanały wzbogaciły pakiet Full. Obecnie w ofercie pakietowej Telewizji Tu i Tam dostępne są w sumie 52 kanały telewizyjne i 30 filmów wideo na życzenie – to najbogatsza oferta mobilnej telewizji na rynku. Oprócz filmów i programów zawartych w pakietach, internauci mogą też korzystać z bogatej oferty filmów na życzenie (VoD).

W Telewizji Tu i Tam można znaleźć najchętniej oglądane i najwyżej cenione kanały dla całej rodziny: informacyjne – TVN 24, TVP Info, TVN 24 Bis, kanały dla dzieci w każdym wieku – Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, kanały sportowe – Eurosport, Sportklub, Orange sport, a także kanały filmowe i lifestylowe: FilmBox, Kino Polska, TVP Seriale, TVN Style. Niektóre kanały, takie jak Eurosport, czy Disney udostępniają wybrane materiały także po ich emisji, czyli w tzw. telewizji na życzenie. Dodatkowo w pakiecie Full klienci znajdą 30 filmów, z których dwa są co tydzień wymieniane na nowe. Obecnie można oglądać m.in.:, nominowanego do 5 Oskarów „Lektora” z Kate Winslet, głośny film Małgorzaty Szumowskiej „Bejbi Blues”, czy mroczną „ Inkarnację” z Julianne Moore. Pakiet „Full” Telewizji Tu i Tam dostępny jest dla klientów Orange Polska, w cenie 29,90 zł miesięcznie.

Telewizja Tu i Tam dostępna jest w każdym miejscu i w dowolnej chwili. Filmy i programy można oglądać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie. Wystarczy być w zasięgu internetu. To doskonałe uzupełnienie tradycyjnej telewizji i alternatywa dla usług typu multiroom, umożliwiających odbiór telewizji na dodatkowych odbiornikach. Dodatkową korzyścią jest też fakt, że klienci usług mobilnych Orange nie ponoszą w związku z korzystaniem z płatnych pakietów Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych.

Pakiety Telewizji Tu i Tam można zamawiać na stronie www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam

Orange Polska modernizuje i rozszerza zasięg swojej sieci internetowej, która stanowi podstawę doskonałej jakości telewizji i wideo na życzenie, zarówno na urządzeniach mobilnych jak również stacjonarnych. Już dziś klienci Orange Polska korzystają z największej w Polsce sieci szybkiego internetu. W zasięgu szybkiego mobilnego Internetu Orange znajduje się obecnie ponad 90 proc. mieszkańców kraju, a na koniec roku odsetek ten wzrośnie aż do 99 %. Orange rozwija także szybki mobilny internet w technologii LTE, w zasięgu jest już 6 milionów Polaków.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39, biuro.prasowe@orange.com

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych