ING Bank Śląski nagrodzony za najlepszą ofertę bankowości mobilnej

ING Bank Śląski został nagrodzony statuetką Złoty Bell w kategorii „Mobilny Bank – Najlepsza Oferta roku 2013”. Nagroda została wręczona podczas Gali Mobility Trends 2013.

Złoty Bell to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Zwycięzcy zostali wyłonieni przez internautów w głosowaniu internetowym więc możemy powiedzieć, że jest to nagroda przyznana przez naszych klientów. Cieszymy się, że dostrzegają oni zalety aplikacji mobilnej ING BankMobile, która została pobrana już ponad 400 tys. razy – powiedział Przemysław Furlepa, Dyrektor Banku odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z klientem, segmentami i bankowością internetową w ING Banku Śląskim.

Gala Mobility Trends to coroczne prestiżowe spotkanie osób związanych z branżą nowoczesnych technologii w Polsce. Statuetki Złoty Bell przyznane zostały za najlepsze produkty, usługi i wydarzenia w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnych technologii w 2013 roku. Laureaci konkursu zostali wybrani przez konsumentów w głosowaniu internetowym. Nagroda w kategorii „Mobilny Bank – Najlepsza Oferta roku 2013” to wyróżnienie dla bankowości mobilnej oferowanej klientom ING Banku Śląskiego.

ING Bank Śląski udostępnia swoim klientom aplikację ING BankMobile na smartfony i tablety. Pozwala ona m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Dodatkowo, wersja na tablety pozwala na m.in. dokonanie spłaty kredytu i wykonanie przelewu z karty kredytowej, a także korzystanie z części funkcji Finansometru, narzędzia do zarządzania budżetem domowym. Instrukcje jak zainstalować ING BankMobile znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych