ING Bank Śląski nagradza aktywnych klientów

ING Bank Śląski rozpoczął akcję promocyjną „Bądź aktywny i poleć konto znajomemu”, przygotowaną dla osób aktywnie korzystających z rachunku. Dotychczasowi klienci banku mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowi 50 zł.

W ramach promocji, ING Bank Śląski nagradza klientów indywidualnych, którzy aktywnie korzystają z konta i polecają produkty banku znajomym. Akcja jest skierowana do:

dotychczasowych klientów banku posiadających konto osobiste w PLN od co najmniej 3 miesięcy,
nowych klientów, którzy przez ostatnie 5 miesięcy nie posiadali rachunku osobistego w PLN i do 9 maja 2014 roku założą konto przez Internet w ING Banku Śląskim.

Dotychczasowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł, jeśli zarekomenduje założenie rachunku w ING Banku Śląskim nowemu klientowi, który następnie w terminie do 9 maja 2014 roku otworzy konto przez Internet. Warunkiem niezbędnym do otrzymania pieniędzy jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz wpływ środków na konto w wysokości minimum 500 zł. Klient polecający rachunek w ING i jednocześnie dokonujący powyższych transakcji może w ten sposób zyskać maksymalnie nawet 1000 zł.

Nowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł, jeśli w terminie do 9 maja 2014 założy przez Internet konto w PLN w ING Banku Śląskim, podając kod otrzymany od dotychczasowego klienta oraz dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 200 zł w okresie kolejnych dwóch miesięcy.

Akcja promocyjna jest wspierana działaniami marketingowymi. Regulamin promocji „Bądź aktywny i poleć konto znajomemu” znajduje się na stronie www.ingbank.pl/100zl.

Pełny komunikat w biurze prasowym

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych