Volkswagen Leasing Polska nagrodzony w konkursie Outsourcing Stars 2013

Volkswagen Leasing Polska otrzymał dwie statuetki Outsourcing Stars w kategorii Car Fleet Management. Spółka została nagrodzona za dynamiczny rozwój w obszarze FSM (Full Service Management).
Outsourcing Stars jest przedsięwzięciem, którego celem jest nagradzanie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego. Volkswagen Leasing Polska otrzymał nagrody CFM Outsourcing Star w dwóch podkategoriach – za największy wzrost procentowy obsługiwanych podmiotów w modelu FSM i za największy przyrost procentowy zarządzanych aut w tym samym modelu (2013 vs. 2012).
Uroczysta Gala odbyła się 16 stycznia br. w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Organizatorem konkursu Outsourcing Star jest Fundacja Pro Progressio, zajmująca się wsparciem sektora outsourcingowego. Partnerem merytorycznym konkursu w kategorii CFM jest Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
– Z dużą satysfakcją przyjęliśmy wyróżnienia dla spółki Volkswagen Leasing Polska w konkursie Outsourcing Stars 2013. Na nasz sukces ma wpływ m.in. konsekwentna realizacja strategii rozwoju biznesu flotowego i bardzo dobre relacje z siecią dealerską oraz Volkswagen Group Polska. Klienci wysoko oceniają jakość naszych usług, czego dowodem jest coraz większy odsetek firm, które chcą
z nami rozpocząć współpracę, na podstawie rekomendacji dotychczasowych klientów – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska.
– Cieszymy się, że wysoka dynamika rozwoju firm należących do PZWLP, jest zauważana i doceniana nie tylko przez środowisko branżowe, ale również przez szersze otoczenie biznesowe w Polsce. Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów jest organizacją skupiającą największe i najważniejsze firmy CFM w kraju. Od wielu lat nasze firmy, reprezentujące większość całej branży wynajmu i leasingu samochodów w Polsce, rozwijają się bardzo dynamicznie. W 2013 roku łączny wzrost członków PZWLP wyniósł 11% – komentuje Leszek Pomorski, Prezes Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Informacje o Volkswagen Leasing Polska
Volkswagen Leasing Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Volkswagen Financial Services AG. W ramach działalności w Polsce firma oferuje klientom szereg usług z zakresu CFM m.in. leasing operacyjny, wynajem długoterminowy, zarządzanie flotą oraz International Fleet Management. W 2013 r. Volkswagen Leasing Polska zdobył nagrodę Fleet Derby za leasing z wysokim wykupem oraz statuetkę Fleet Awards za pakiety serwisowe. Rok wcześniej spółka została wyróżniona nagrodami Fleet Leader, Fleet Awards w kategorii „Finanse, leasing i CFM” oraz otrzymała tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie” w kategorii „Flota” w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Home&Market.

***

Kontakt dla mediów:
Marta Jarosińska
Volkswagen Bank Polska S.A.
Zespół ds. PR i komunikacji wewnętrznej
tel.: +48 668 376 525
e-mail: [email protected]
Krzysztof Krzyżanowski
Multi Communications Sp. z o. o.
tel.: +48 22 845 04 36
e-mail: [email protected]

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych