Volkswagen Caddy Furgon już za 731 zł netto w ofercie PROFIT Lease

Aktualna oferta promocyjna PROFIT Lease od Volkswagen Bank Polska umożliwia sfinansowanie każdego nowego samochodu użytkowego marki Volkswagen. Wielozadaniowego Volkswagena Caddy Furgon można pozyskać do firmy już za 731 zł netto miesięcznie.
Oferta PROFIT Lease jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy nie chcą angażować wszystkich środków finansowych na zakup pojazdu, ale chcą z niego korzystać i minimalizować koszty. Leasing z wysoką wartością końcową samochodu pozwala zwiększyć płynność finansową firmy, bez rezygnacji z innych inwestycji. Miesięczna rata leasingowa dla Volkswagena Caddy Furgon wynosi od 731 zł netto. Koszt został wyliczony dla okresu finansowania wynoszącego 48 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 35,6%. W ramach leasingu klienci mogą elastycznie dostosować parametry do indywidualnych potrzeb: okres leasingu od 24 aż do 60 miesięcy, wysokość opłaty wstępnej od 10% do 45% oraz wartość wykupu od 25% do 51%. Limit rocznego przebiegu wynosi 40 000 km.
Oferta PROFIT Lease łączy podatkowe zalety leasingu operacyjnego z niskimi miesięcznymi ratami. Klient finansuje jedynie część wartości samochodu, odpowiadającą rynkowej utracie wartości, a nie całości ceny. Dodatkowo nie ma konieczności wykupu pojazdu pod koniec trwania umowy.
W ramach promocyjnej oferty PROFIT Lease Volkswagen Transporter jest dostępy za 1 102 zł netto miesięcznie, Volkswagen Crafter za 1 125 zł netto miesięcznie, a Volkswagen Amarok za 1 163 zł netto miesięcznie.
Szczegółowe informacje nt. oferty są dostępne w salonach marki Volkswagen Samochody użytkowe oraz na stronach www.vwuzytkowe.pl oraz www.vwbank.pl.

Volkswagen Bank Polska jest ekspertem w dziedzinie finansowania zarówno nowych, jak i używanych samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Porsche). Bank jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011
i 2012 r.

***

Kontakt dla mediów:
Marta Jarosińska
Volkswagen Bank Polska S.A.
Zespół ds. PR i komunikacji wewnętrznej
tel.: +48 668 376 525
e-mail: [email protected]
Krzysztof Krzyżanowski
Multi Communications Sp. z o. o.
tel.: +48 22 845 04 36
e-mail: [email protected]

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych