SEAT Leon za 426 zł miesięcznie w AutoKredycie

Tylko o końca roku właścicielem flagowego kompaktu hiszpańskiej marki można zostać już od 426 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. Tak niska rata jest efektem unikalnej konstrukcji rozwiązania finansowego Volkswagen Bank Polska oraz aktualnego rabatu promocyjnego marki SEAT.
SEAT Leon powstał w wyniku połączenia hiszpańskich emocji – niepowtarzalna, dynamiczna stylistyka i osiągi – oraz niemieckiej inżynierii – zaawansowane technologie, nowoczesne jednostki napędowe i jakość. Kompakt jest obecnie dostępny w wersjach 3 i 5-drzwiowej. W 2014 r. do sprzedaży w Polsce trafi wersja kombi (ST).
SEAT Leon w AutoKredycie
Tylko do końca grudnia br. SEAT Leon jest dostępny już od 426 zł (wersja 3-drzwiowa) lub od 443 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu w Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia bardzo niską miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.
– Dzięki ścisłemu powiązaniu finansowania samochodu z jego wartością rezydualną, właściciel spłaca tylko kwotę, jaką auto traci na wartości w okresie kredytowania. W efekcie miesięczna rata może być nawet o połowę niższa, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych. W krajach Europy Zachodniej to rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przyszłość rynku finansowania samochodów również w Polsce – mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.
Inne możliwości sfinansowania SEAT-a Leona
Klienci, którzy są zainteresowani długookresowym kredytem ratalnym mogą sfinansować SEAT-a Leona w Kredycie 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2×50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.
Przedsiębiorcy mogą sfinansować SEAT-a Leona w Leasingu 106% Niska Rata oraz Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.
Oferta obowiązuje do końca b.r. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne z atrakcyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym 3,3%. Wysokość miesięcznej raty w AutoKredycie można wyliczyć na stronie kalkulator.vwbank.pl.

Dodatkowe informacje:
Oferta finansowa i ubezpieczeniowa przygotowana przez Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. we współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. na wybrane nowe samochody marki SEAT z rocznika 2013.
Volkswagen Bank Polska jest ekspertem w dziedzinie finansowania zarówno nowych, jak i używanych samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Porsche). Bank jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 r.

Kontakt dla mediów:

Marta Jarosińska
Volkswagen Bank Polska S.A.
Zespół ds. PR i komunikacji wewnętrznej
tel.: +48 668 376 525
e-mail: m.jarosinska@pl.vwfsag.de
Krzysztof Krzyżanowski
Multi Communications Sp. z o. o.
tel.: +48 22 845 04 36
e-mail: krzysztof.krzyzanowski@multipr.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych