Trwa promocja Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Mini Ratkę z niższym oprocentowaniem i zredukowaną prowizją, atrakcyjne warunki pożyczki na spłatę kredytów z innych bankach w kwocie od 1 000 zł aż do 150 000 zł, dodatkowe środki na dowolny cel, np. przedświąteczne wydatki proponuje obecnie PKO Bank Polski w promocyjnej ofercie pożyczki gotówkowej obowiązującej do końca roku.

Mini Ratka zachęca klientów do przeniesienia swoich kredytów do PKO Banku Polskiego. Skonsolidowaną swoje kredyty można na promocyjnych warunkach:

· 0% prowizji i oprocentowanie 10,99% dla ubezpieczonych pożyczek w kwocie od 15 000 zł

· w pozostałych przypadkach dla oferty konsolidowanych zobowiązań spoza PKO Banku Polskiego prowizja przy ubezpieczonych pożyczkach wynosi 4%, zaś oprocentowanie 13,99%

· kwota pożyczki aż do 150 000 zł, a okres kredytowania wynosi nawet 120 miesięcy

Mini Ratka to dodatkowo:

· ekstra gotówka na dowolny cel – aż do 10% konsolidowanych zobowiązań,

· szybka wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 minut,

· spłata innych kredytów oraz wypłata gotówki podczas jednej wizyty w oddziale,

· minimum formalności – nawet do 150 000 bez zaświadczeń o dochodach i bez poręczycieli,

– Promocyjną ofertę pożyczki bez prowizji i z niskim oprocentowaniem PKO Bank Polski przygotował z myślą o klientach, którzy oczekują minimum wymagań formalnych i decyzji podejmowanych w krótkim czasie. Dla klientów, którzy do tej pory korzystali z oferty kredytowej innych banków mamy specjalne warunki konsolidacji z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel – szczególnie potrzebnej w okresie przedświątecznym. – mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Finansowania Klientów Indywidualnych.

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym Taryfa Prowizji i Opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.

RRSO 21,54% dla całkowitej kwoty pożyczki 15 000 zł, spłacanej w 60 ratach miesięcznych po 326 zł, oprocentowanie zmienne 10,99%/rok, ubezpieczenie w wariancie podstawowym. Całkowity koszt kredytu 7173 zł, w tym: prowizja 0 zł, odsetki 4570 zł i ubezpieczenie 2603 zł. Całkowita kwota do zapłaty 19 570 zł. Stan na 27.11.2013 r.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych