Nowości w ofercie Netii dla małych firm

Netia wprowadziła gamę nowych ofert skierowanych do segmentu małych firm i domowych biur (SOHO), a w niej m.in. tablet za 1 zł wraz z dostępem do e-prasy, czy bezpłatna pomoc techniczna Assistance. Nowością jest również fakt, iż nowa, przełomowa oferta TV Netii jest też dostępna dla firm z segmentu Home Office.

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na usługi Netii skierowane do rynku SOHO (Small Office, Home Office), mogą wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze dla siebie spośród kilkunastu atrakcyjnych ofert promocyjnych. Na przykład, w ramach oferty Premium z tabletem, mogą zakupić internet w cenie już od 87,80 zł miesięcznie, wraz z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (WiFi) za złotówkę, oraz stałym dostępem do e-prasy.

Usługa e-prasy to darmowy dostęp do innowacyjnego modelu prenumeraty elektronicznych wydań tygodników, z możliwością wyboru jednego tytułu tygodniowo, spośród 9 dostępnych tygodników. Ponadto, klienci mają możliwość wyboru jednego tytułu w tygodniu, do którego dostęp otrzymają za darmo. W ofercie dostępnych jest 8 tygodników: Wprost, Auto Świat, Angora, Przekrój, Przegląd, W Sieci, Bloomberg Businessweek i Uważam Rze oraz tzw. „tytuł miesiąca” – co miesiąc inny, wybierany spośród pozostałych tytułów dostępnych w ofercie tygodników e-Kiosk.

W wybranych ofertach skierowanych do małego biznesu, Netia wprowadziła dodatkową usługę, która wspiera klientów w codziennym prowadzeniu biura. Assistance – Pomoc w biurze, czyli bezpłatny serwis sprzętu komputerowego i biurowego, oraz wybranych sprzętów RTV i AGD, realizowany przez AXA Assistance. Usługa ta dostępna jest m.in. w ofercie Internet z Assistance, obejmującej internet stacjonarny z routerem WiFi Netia Spot, w cenie od 39,90 zł netto miesięcznie.

Kolejną nowością w ofercie Netii dla małych firm jest fakt, iż z nowej, przełomowej oferty telewizyjnej Netii (która jest dostępna od 4 listopada dla klientów indywidualnych), mogą korzystać również małe firmy, w których działalność jest prowadzona w lokalu mieszkalnym (Home Office), a TV nie jest odtwarzana publicznie.

Nowa oferta TV Netii to ponad 170 kanałów TV, w tym 56 w jakości HD, zawarta w kilkunastu pakietach tematycznych. Klient przez miesiąc ogląda wszystkie dostępne kanały, a pod koniec miesiąca wybiera pakiety tematyczne, które chce mieć na stałe, płacą minimum 32,41 zł netto, czyli 35 zł z VAT miesięcznie. Cena (w pakiecie z internetem) zależy od liczby wybranych pakietów programowych i zaczyna się od kwoty 82,31 zł netto miesięcznie.

***

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych